Травень

Головна Новини Олевська міська рада Бруківка на провулку Кошового
Бруківка на провулку Кошового

Провулок Олега Кошового уклали бруківкою. Ця новина швидко облетіла все місто і природно викликала багато питань, на які постараємося відповісти. Міська рада підтримала ініціативу та прийняла пропозицію приватного підприємця Володимира Тимощука співфінансувати проект  «Капітального ремонту провулку Кошового». Головний аргумент такої щедрості з боку підприємця і жителя провулку «Набридло жити в грязюці, через яку не проїхати, не пройти. Я маю таку фінансову можливість, тому і допомагаю».

За ремонтні роботи, які виконує ТОВ «Камінь БУД» смт Рокитне міська рада заплатила  270 тисяч гривень, а 50 тисяч оплатив приватний підприємець. Благоустрій тепер тут на вищому рівні – завдяки бруківці неприглядний провулок швидко перетворився на затишний житловий куточок. Бруківка дуже зручне дорожнє покриття, особливо там, де не має великого транспортного навантаження. Вона, на відміну від асфальтно-бетонного покриття є більш стійкішою до зміни погодних умов і в разі виникнення пошкоджених ділянок легка в демонтажі та подальшому проведенні поточного ремонту.

Близько двох тижнів жителі провулку спостерігали за роботою бригади будівельників, а жителі сусідніх вулиць по-доброму заздрять сусідам, бо теж хочуть такої, як вони називають, цивілізації. Пообіцяти жителям інших вулиць щось більше, ніж планових поточного ремонту і грейдерування складно, все залежить від фінансових надходжень. Програмою соціально-економічного розвитку м.Олевськ на 2016 рік передбачено капітальний ремонт таких вулиць Київської, Покальчука, Житомирської та вулиці Б.Хмельницького від мосту до вул. Молодіжної.

ДО

ПІСЛЯ