Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Зірвати квіти з клумби — відповісти, як за крадіжку
Зірвати квіти з клумби — відповісти, як за крадіжку

7 червня о 6 годині ранку невідома жінка 50 – 60 років здійснила ганебний вчинок в самому центрі міста – крадійка зривала квіти з міської клумби разом із корінням і складала їх у пакет. Порушницю помітив майстер з благоустрою Антолій Миніч, а також зафіксували відеокамери. Квіткові крадії тільки за минулий місяць завдали місту збитків на 700 гривень, проте, справа не в грошах, а в ставленні жителів міста до його іміджу – повідомляє  заступник міського голови Василь Колбасюк.

Олевська міська рада звертається до небайдужих громадян з проханням  повідомити про особу, яка здійснила дане правопорушення.

Правоохоронці ж зазначають: подібні дії можуть розцінюватись як крадіжка. Згідно статтею 185 Кримінального кодексу України, такі дії можуть каратися штрафом  до п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Відеозапис події  та фото порушниці додаються.