Головна Новини Олевська міська рада Делегація з польського міста-побратима Олевська Тошек завітала на День міста
Делегація з польського міста-побратима Олевська Тошек завітала на День міста

Делегація з польського міста-побратима Олевська Тошек завітала на День міста

Вже котрий рік поспіль Олевськ зустрічає гостей із Польщі, запрошених на святкування 1304-ї річниці Дня міста. Делегація приїхала у складі 6 осіб на чолі з мером Тошека Гжегожем Купчиком.

Цього разу їх візит мав доброчинний характер. Вони привезли гуманітарний вантаж серед якого споживчі товари, побутова хімія, косметичні засоби, одяг, іграшки, продукти харчування, солодощі, які отримали багатодітні родини (в яких 4 і більше дітей), серед них і малозабезпечені та сім'ї, що знаходяться в складних життєвих обставинах.

Ці подарунки готували родини Тошка спеціально для родин Олевська з найкращими побажаннями. Цю частину вантажу не вдалося привезти минулого разу, тому вона потрапила до Олевська трохи пізніше запланованого. Розвозили подарунки два мери Олевська Олег Омельчук та Тошека Гжегож Купчик разом із польськими гостями. Такому прояву уваги і підтримки найбільше раділи діти.

За час перебування іноземні гості зустрічались із освітянами, відвідали захід до Дня вишиванки, краєзнавчий музей, центральну бібліотеку, дитячий  турнір з греко-римської боротьби та поспілкувались з представниками Районної спілки поляків у музичній школі. Також вдалося побувати у Музею хліба в Ємільчинському районі та побачити приватну колекцію старожитностей.  Найбільше задоволення отримали від заходів до Дня міста.  Перед від'їздом побували в костелі на богослужінні до свята Трійці.