Головна Новини Олевська міська рада В Олевську – нова дорожня розмітка
В Олевську – нова дорожня розмітка

Міська рада втілює намір з покращення безпеки дорожнього руху, про що давно говорять і водії, і пішоходи. З16 травня на олевських дорогах тривають роботи з нанесення сучасної, яка відповідає всім стандартам дорожньої розмітки на центральних вулицях з твердим покриттям та

перехрестях. Виконують роботи працівники філії «Житомирський райавтодор». За їх словами, вона триматиметься більше року. Важливо і те, що з’явилося багато нових, правильних і потрібних елементів розмітки, які «допомагають» водіям орієнтуватися на дорозі. Саме через неповноцінну розмітку виникало багато аварійних ситуацій, а особливо порушень. Розмітка наноситься довготривалою фарбою. Окрім того, її наносять з додаванням скляних кульок, які вночі відбивають світло та, відповідно, посилюють яскравість розмітки. В цьому плані стандартів теж дотримано.

Сподіваємось, що до таких змін всі швидко звикнуть, будуть уважними і обережними.