Головна Новини Олевська міська рада Свідоцтво про народження дитини відтепер можна отримати в пологовому будинку Олевська

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження, у пологовому відділенні Олевської центральної районної лікарні Житомирської області запроваджено адміністративну послугу з державної реєстрації народження, яка передбачає прийняття працівниками

Олевського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області документів необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження. З цього питання працівниками Олевського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану здійснюється виїздний прийом громадян у пологовому відділенні Олевської центральної районної лікарні Житомирської області у  четвер з 12.00 до 13.00 год. Також заяву про державну реєстрацію народження можливо подати протягом місяця з дня народження дитини (ст.144 Сімейного кодексу України), безпосередньо, до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з батьків. Для проведення державної реєстрації народження фахівцям відповідного відділу необхідно надати такі документи, як медичне свідоцтво про народження дитини, паспорти батьків, свідоцтво про шлюб (за наявності).

6 травня вперше відбулося вручення свідоцтва про народження дитини їх батькам у пологовому відділені Олевської ЦРЛ. Рік тому Аліну та Олексія Масюковських урочисто вітали з весіллям, яке вони зіграли на День міста, 22 травня. Пройшов майже рік і їх вітають з іншою урочистою подією – народженням синочка Михайлика. Аліна та Олексій стали першими батьками в Олевську, які скористувалися новою адміністративною  послугою, запровадженою Міністерством юстиції України та отримали свідоцтво про народження дитини у пологовому будинку.

Перший документ новонародженого громадянина України щасливим батька первістка вручила начальник Олевського районного  відділу  державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  Наталія Шевчук «Хай росте на радість батькам та державі здоровою та щасливою дитиною». Привітали з цією радісною  подією батьків міський голова Олег Омельчук та його заступник Віктор Бідюк.