Головна Новини Олевська міська рада До уваги шанувальників гострих відчуттів!
До уваги шанувальників гострих відчуттів!
Автор: Administrator

На час проведення Дня міста – 26 травня 2012 р. любителям постріляти є можливість «відтягнутися» на повну – до нас їде Лазертаг! Тактичний симулятор вогневого контакту «Мілітарі лазертаг» – це активна військово-тактична гра із застосуванням найновіших технологій, суть якої в ураженні умовного противника безпечними лазерними пострілами. Без болю. Для виконання місії потрібно вміти працювати у команді, навчитися відчувати своїх партнерів на відстані, розуміти їх з півслова, вболівати за них.

Любителі погратися у війну будуть задоволені – організатори гарантують учасникам максимальне наближення до реальності. Зовнішній вигляд зброї, її розміри і вага повністю відповідають оригіналу. Без обману. Всі попадання фіксуються електронікою, ігровий комплект після визначеної кількості попадань дезактивується і учасник, що «відстрілявся», повертається на базу.

Чудовий полігон на околиці Олевська дасть змогу кожній команді «мілітарі» сповна реалізувати свої можливості. Більше число команд-учасниць дасть змогу здешевити витрати. Скажімо, якщо олевчани зможуть зібрати 12 команд по 5 чоловік, вартість однієї гри обійдеться у 90 гривень кожному учаснику.
Для участі у грі необхідно надіслати заявку від команди кількістю 5 чоловік, віком від 14 років на адресу Олевської міської ради, каб. №№ 1,2. Контактні телефони: 096 1277000 (Юрій Віталійович Халімончук) або 2-17-00 (Тамара Валентинівна Заруба). Заявки приймаються до 16 травня 2012 р.