Головна Новини Олевська міська рада На в’їзді до Олевська встановили гранітний хрест
На в’їзді до Олевська встановили гранітний хрест

Під’їжджаючи автодорогою до м.Олевськ, на роздоріжжі (олевчани знають це місце більше під назвою Кишинське перехрестя) можна бачити новоспоруджений Хрест.

Хрести на перехрестях доріг в Україні ставили ще з древніх часів. Вони слугували оберегом, відганяли злих духів (в ті часи перехрестя вважали осередком потойбічної нечисті) і просто свідчили про глибоке шанування нашими пращурами символів християнства.Факт встановлення його неподалік Олевськ свідчить, що традиція жива і продовжує існувати у справах.

28 квітня відбулося освячення новоспорудженого хреста священнослужителем Свято-Миколаївської церкви Сергієм за участі людей, стараннями яких він був зроблений. Майстри ЗАТ Граніт с.Кишин під керівництвом голови правління підприємства  Шевчука В.Г. зробили гранітний хрест. До того тут стояв дерев’яний у напівзруйнованому стані хрест. Ініціативу священика Сергія замінити символ підтримав і допоміг фінансово приватний підприємець, депутат міської ради Козловець О.М. Також участь в освяченні взяли міський голова Омельчук О.В. та майстер, який брав участь в його встановленні Ярошук А.В.

У своєму вітальному слові ієрей Сергій відзначив, що встановлений і освячений  Хрест віднині буде  подавати  велику духовну силу і заступництво усім хто з молитвою буде проїжджати чи проходити до м.Олевська. Також подякував тим, хто приклав зусиль на спорудження, і усім хто взяв участь у спільній молитві.

ДО                                                                                     ПІСЛЯ