Травень

Головна Новини Олевська міська рада Для дітей мікрорайону ПМК облаштували дитячий майданчик
Для дітей мікрорайону ПМК облаштували дитячий майданчик

Малим «чомучкам» потрібно місце для зустрічей – це чудово розуміють в міській раді, тому на будівництво і утримання дитячих майданчиків в бюджеті міста заплановано 70 тисяч гривень. 26 квітня у дворі двоповерхівок по вул. 40 років Перемоги  депутат міської ради Василь Прокопович Шибецький разом з працівниками підприємства «РІМ Богдан», яке він очолює, закінчували проводити зразковий ремонт дитячого ігрового майданчика.  Міський голова Олег Омельчук «інспектував» об’єкт, а заодно послухав позитивні відгуки від пенсіонерів за відремонтований майданчик.

Нові пісочниці, спускова гірка, гойдалки, альтанки, турніки – все для задоволення маленьких та допитливих олевчан. Подбали і про зовнішній вигляд території дитячого майданчика – встановили металевий паркан, облаштували два входи та пофарбували всі елементи ігрової зони, аналогічно до дитячого майданчика на бульварі Воїнів-Афганців.

Вже на травневі свята у розпорядженні малечі буде місцевий Діснейленд. Оскільки у дитячого майданчика важлива соціальна функція – знайомити, дружити та розважати дітей дошкільного віку, тому прохання до дорослих – доглядайте за ним та підтримуйте порядок і чистоту.