Головна Новини Олевська міська рада Спільними зусиллями очищено канаву на вулиці Шкільній
Спільними зусиллями очищено канаву на вулиці Шкільній

Питання поліпшення санітарного стану та благоустрою Олевська знаходиться на постійному контролі міського голови Олега Омельчука та обговорюється на нарадах за участю працівників ради.

Розглянувши інформацію про стан канави на вул. Шкільній та взявши до уваги прохання жителів і депутата міськради від округу №4 Козловця Олександра Миколайовича, міська рада виділила 26 тисяч гривень на її очистку, жителі зібрали 6 тисяч гривень. Послуги не з дешевих, але привести її у належний стан іншими способами та досягти бажаного результату  без цього не вдалося б.

Цього року канава зміліла, і «золоте» дно з пляшок і сміття стало ще більш помітним. Спецтехнікою були вивезені чагарники та гнилі рештки рослинності, сміття, які створювали жахливий запах. Заодно вирішили проблему замуленості річки. Приємно, що водойма перестала бути схожою на стічну канаву.