Лютий

Головна Новини Олевська міська рада Підоблікові Олевського РС КВІ взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою разом»

Персонал Олевського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції та восьмеро засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Олевському КВІ взяли участь у щорічній Всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом». Міська рада попередньо визначила територію для прибирання, це парк імені Гагаріна, а саме  струмочок який впадає в річку Уборть. Береги струмочку були вкриті купами пластикових пляшок та сміття. Ситуація була настільки «запущеною», що постійно притягувала не лише погляди, а й скарги. Радує той факт, що спільними зусиллями ситуація вирішена.