Головна Новини Олевська міська рада В Олевську проводять ямковий ремонт та грейдерування вулиць
В Олевську проводять ямковий ремонт та грейдерування вулиць

Стан доріг нашого міста після зимового періоду, як і зазвичай, не найкращий. Олевські водії нарікають, що асфальтовані вулиці перетворилися на решето. Та не секрет, що подібні проблеми із дорожнім покриттям існують в усіх населених пунктах України. Дану проблему можна вирішити лише капітальним ремонтом доріг, але таких коштів у бюджеті міста не має. Міська рада прийняла рішення покращити стан міських доріг за допомогою поточного ремонту.

На замовлення міської ради ШБУ-42 19 квітня розпочало ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю вулиць Олевської республіки (Чапаєва), Житомирська, З.Космодем'янської, Пушкіна, Київська, Січових Стрільців (Щорса), Московська та Свято-Миколаївська. Вартість робіт становить 74 855 гривень.

Поточний ремонт, а саме грейдерування та підсипка зроблено на вулицях Партизанська, пров. Партизанський, Будівельників, Валерія Лобановського (Радгоспна), Ареф’єва, Гоголя, Олевської республіки (Чапаєва), вул. Устима Кармалюка (1 пров. Чапаєва), Льонозаводській, Хмелівській (Федорова), Лесі Українки, О.Кошового та Житомирській. Вартість робіт становить 88 969, 00 грн.