Травень

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада відремонтувала паркани одиноким людям похилого віку
Міська рада відремонтувала паркани одиноким людям похилого віку

Міська рада посилила соціальний захист вразливих категорій населення. Насамперед, працівником міської ради було зроблено дворовий обхід для обстеження умов проживання близько 50 одиноких (без родичів) людей старше 70 років міста Олевськ. В анкетах люди вказували побажання або прохання, більшість з них стосувались ремонтів парканів. Маючи мінімальну пенсію та проблеми зі здоров’ям, вони не в змозі зробити це самостійно. Міська рада за рахунок коштів передбачених на благоустрій міста відремонтувала паркани на вул. Комсомольській 30/2 та Московській 3Б. Наразі ремонтують паркан на вулиці Промисловій, де проживає ветеран ВВВ Єгоров Анатолій Миколайович.  Роботи були виконані за допомоги та участі фізичної особи-підприємця Миколи Атанова.

вул. Промислова

вул. Московська