Головна Новини Олевська міська рада ПОДЯКА
ПОДЯКА

Не можу стримати величезного почуття вдячності за добру справу, яку зробили для мене у переддень Світлого Великодня добрі люди. Вперше за свої понад вісім десятків років життя я отримала такий гарний і дорогий пасхальний дарунок від місцевої влади. Звернувшись із заявою до голови Олевської міської ради Олега Васильовича Омельчука про допомогу, й не сподівалась, що прохання буде виконано так швидко й добротно.  Відразу прийшли депутати міськради, обстежили умови, склали відповідні документи, затим приїхали голова,  заступник, представник місцевого бізнесу. І вже наступного дня були завезені будматеріали і почалися роботи. Самотужки мені не вдалося б загородити садибу за свою пенсію.

А тому – за прояв такої уваги до мене, як людини старшого покоління – хочу сказати своє щире й душевне спасибі Олевському міському голові Олегу Васильовичу Омельчуку, приватному підприємцю Миколі Олександровичу Атанову та його працівникам – Олексію Шепелєву, Миколі Хлєбушу, Анатолію Гришку, а також депутатському корпусу Олевської міськради.

Спасибі Вам, добрі люди, нехай Всевишній повертає Вам сторицею за доброчинність. Молитимусь за це.

З низьким і вдячним людським поклоном Катерина Федорівна Горпиніч, жителька м.Олевськ.

Примітка: з передвиборної програми кандидата в очільники   м.Олевськ О.В. Омельчука: «Соціальна політика – пункт перший: дбати про людей похилого віку (створити базу даних необхідної допомоги кожному – ремонт, паливо, благоустрій дворів тощо)».

Заяву К.Ф. Горпиніч зареєстровано в Олевській міській раді 18 березня, огорожу загальною довжиною 110 метрів встановлено 15 квітня 2016 року.