Головна Новини Олевська міська рада Футбольна збірна РДА програла поліцейським та підприємцям
Футбольна збірна РДА програла поліцейським та підприємцям

15 квітня в ДЮСШ пройшла одна з найцікавіших спортивних подій району – міні-футбол серед команд представників районних служб, установ та організацій.

Участь взяли три команди: від РДА, Олевського відділення поліції та збірна підприємців. Грали у складі своїх команд і голова райдержадміністрації Василь Невмержицький та начальник Олевського відділення поліції Іван Брензович. Міні-футбол виявився видовищним та цікавим, команди боролись з особливою витримкою та наполегливістю. Першими свої 15 хвилин відіграли держслужбовці (РДА) та поліцейські з рахунком 9:1 на користь останніх. З рахунком 10:4 у райдержадміністрації виграла команда підприємців. Зрозуміло, що в одних краща фізична підготовка,  молодший склад або за плечима є футбольний досвід, але це гра, в якій завжди є переможці і переможені. Головне, що змагання принесли всім учасникам тільки задоволення, бадьорий настрій та масу позитивних емоцій.

На наступному тижні гратимуть команди від інших організацій.