Головна Новини Олевська міська рада В Олевську відбувся концерт ансамблю Збройних Сил України
В Олевську відбувся концерт ансамблю Збройних Сил України

З чудовою концертною програмою, на запрошення депутата Житомирської обласної ради Андрія Озерчука та громадського діяча Володимира Федоренка,  в Олевську побував відомий військовий мистецький колектив – Заслужений ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України. Попри щільний концертний графік, виступи в зоні АТО, у шпиталях та військових частинах, участь у заходах державного рівня, вони порадували виступами глядачів в Олевському РБК. Вхід на концерт був безкоштовним.

З першої хвилини артисти ансамблю встигли закохати у себе всіх присутніх. З концертної сцени лунали улюблені багатьма українські народні пісні, сучасні музичні твори у виконанні солістів ансамблю, серед яких чимало лауреатів та переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів, зокрема учасників Голосу країни. Захват і враження отримали від майстерних хореографічних постановок, зокрема складних елементів козацьких танців.  Кожен виступ глядачі проводжали бурхливими оплесками.

Художній керівник та головний диригент ансамблю пісні і танцю ЗСУ, Заслужений діяч мистецтв України, полковник Дмитро Антонюкбув дуже зворушений таким прийомом. Його батько Жан Антонюк працював в Олевській районній лікарні та похований на міському кладовищі, тому для нього візит на Олевщину має особливе значення.

На закінчення концерту міський голова Олег Омельчук привітав присутніх зі святом Благовіщення, подякував Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та особисто Дмитру Жановичу Антонюку за чудовий концерт, по-справжньому українську патріотичну творчість, яка звучала в залі. Подякував Андрію Озерчуку та Володимиру Федоренку за сприяння в організації концерту. До слів привітань приєднався і голова райради Віктор Троц. Всі найкращі слова та побажання в цей день адресувалися їм, їхній професійності та майстерності.

Наталія Дрозд

Фотоматеріал: