Головна Новини Олевська міська рада Рівень крадіжок в Олевському районі досяг критичних значень
Рівень крадіжок в Олевському районі досяг критичних значень

kraza.jpgОстаннім часом розмови про крадіжки виникають чи не щодня: зловмисники настільки знахабніли і відпрацювали свою злочинну технологію, що діють швидко, не боючись вдиратися до приватних осель, торгівельних точок чи адмінбудівель навіть серед білого дня. Так протягом лютого сталося кілька крадіжок з приміщень сільських рад.

15 лютого близько 9 години ранку головою Замисловицької сільської ради Бабич Л.А. було виявлено пошкоджені вхідні двері в приміщенні сільської ради. При прибутті на місце події слідчо-оперативна група встановила, що невстановлена особа шляхом віджиму пластикового вікна та пошкодження внутрішніх дверей кабінетів сільської ради, проникла в середину вказаного приміщення, звідки таємно викрала грошові кошти в розмірі 6000 грн з металевого сейфу та ноутбук марки «Lenovo».

Подібне сталося й 19 лютого, коли близько 6 години ранку сільським головою Радовельської сільської ради Шкрабалюком А.В. було виявлено пошкоджені вхідні двері в приміщенні сільської ради. Невстановлена особа шляхом відджиму пластикового вікна та пошкодження внутрішніх дверей кабінетів сільської ради, проникла в середину вказаного приміщення, звідки викрала: ноутбук марки «Aсer», два ноутбуки марки «Asus», флеш карти– 7 шт. розміром 8 ГБ кожна, а також особисті кошти в розмірі 2000 грн, які знаходилися в кабінеті секретаря Радовельської сільської ради.

24 лютого аналогічне повідомлення о 9 годині 00 хвилин надійшло до чергової частини Олевського відділення поліції від голови Тепеницької сільської ради Кайдановича В.Й. Невстановлена особа, шляхом відджиму пластикового вікна, проникла в середину вказаного приміщення, звідки таємно викрала наступне майно, що перебуває на балансі сільської ради: комп’ютерний монітор марки «LG», комп’ютерний монітор марки «Samsung», комп’ютерний системний блок, комп’ютерна мишка та флеш-карта ємністю 4 Гб. Пізніше в сільській раді сталась повторна крадіжка - монітора та системного блока.

12 березня о 9 годині 38 хвилин до чергової частини Олевського відділення поліції зателефонувала голова Новобілокоровицької селищної ради Андрієнко О.С. й повідомила про крадіжку комп’ютерної техніки: комп’ютерного монітору марки LG та двох системних блоків. Почерк той самий: злам пластикового вікна, проникнення в середину вказаного приміщення, викрадення майна.

Необхідність захистити майно від грабіжників спонукало районну раду ввести до штату посади чотирьох сторожів – відповідне рішення прийняла 4-та сесія районної ради 23 березня.

Не залишають без уваги крадії і житлові приміщення. 19 березня невстановлена особа, шляхом підбору ключа до замка на вхідних дверях квартири Тараса П. жителя м. Олевськ, проникла в середину, звідки здійснила крадіжку відеокамери «Кенон», грошові кошти, золоті вироби, які знаходились в кімнатах квартири та належали господарю та його сім’ї.

20 березня було виявлено, що невстановлена особа, шляхом підбору ключа до замка на вхідних дверях квартири Дмитра П., жителя м. Олевськ, проникла в середину, звідки здійснила крадіжку грошових коштів.

23 березня невстановлена особа, шляхом підбору ключа до замка на вхідних дверях квартири Людмили Б., жительки м. Олевськ, проникла в середину квартири, звідки здійснила крадіжку ноутбука марки «DELL inspizon 1225» чорного кольору.

За матеріалами газети Незалежна