Головна Новини Олевська міська рада І місця міської олімпіади посіли учні Олевської гімназії
І місця міської олімпіади посіли учні Олевської гімназії

Ювілейна п’ята міська олімпіада «Путівка в науку» для випускників школи I ступеня відбулася 24 березня в сесійній залі міської ради. На місцях депутатів розташувались школярі, у них своя «сесія», важлива перевірка на знання. Поки одні школярі насолоджуються канікулами, іншим доведеться продовжити освітній процес. За новими перемогами прийшли 18 учнів (9  дівчаток і 9 хлопчиків) 4 класів Олевської гімназії та загальноосвітніх шкіл №2 і №3, щоб позмагатися за першість з таких дисциплін: українська мова, математика та природознавство.

Після вступного слова та побажань удачі, діти приступили до 40-хвилинного «олімпійського уроку», щоб продемонструвати «несписані» знання.

Перевіряли роботи члени журі у складі: Гончарової С.А., Гаврилюк А.Ю. та Наумович В.В. Вони були вражені високим рівнем знань, який показали діти.

За результатами міської олімпіади призові місця здобули.

Українська мова

1 місце – Ярошовець Вероніка – учениця Олевської гімназії (класний керівник Котвицька А.В.)

2 місце – Мусійчук Тетяна – учениця ЗОШ №3 (класний керівник Назарчук Г.М.)

3 місце – Ходакевич Олександра – учениця ЗОШ №2 (класний керівник Фещук Н.В.)

Математика

1 місце – Путіловський Назар – учень Олевської гімназії (класний керівник Котвицька А.В.)

2 місце – Шиш Вікторія – учениця ЗОШ №3 (класний керівник Назарчук Г.М.)

3 місце – Чистяков Станіслав – учень ЗОШ №2 (класний керівник Фещук Н.В.)

Природознавство

1 місце – Ямчинська Лілія – учениця Олевської гімназії (класний керівник Котвицька А.В.)

2 місце – Сай Роман – учень ЗОШ №3 (класний керівник Вільк Г.М.)

3 місце – Самойдюк Богдана – учениця ЗОШ №3 (класний керівник Назарчук Г.М.)

Цього року перші місця зайняли учні вчительки початкових класів Олевської гімназії Котвицької А.В. Це впевнена перемога учнів та педагога. Вітаємо інших учасників олімпіади з української мови Шершень Аліну, Єременко Тетяну, Козловця Максима; математики Макарчук Вікторію, Горового Миколу, Примака Олександра; природознавства Голишовського Данила, Козачка Нікіту, Шиша Богдана. Наші щирі вітання переможцям і учасникам.

Згідно Положення про організацію та проведення міської олімпіади  „Путівка в науку”, міський голова Олег Омельчук нагородив учнів, учасників олімпіади, грошовими винагородами: за І м. – 500 грн., за II м. – 300 грн., за IІІ м. – 200 грн., учасників – по 50 грн.

Після «дитячої» урочистої частини, настав час відзначити працю вчителів, які своїх розумників цінять і оцінюють щодня. Подяками за підготовку учасників та переможців II етапу міської олімпіади «Путівка в науку – 2016» нагороджено: Дробуш Н.П. та Котвицьку А.В. - класних керівників 4А та 4Б класів Олевської гімназії; Нікітіну А.Б. та Фещук Н.В. – класних керівників 4А та 4Б класів Олевської ЗОШ №2; Вільк Г.М. та Назарчук Г.М. – класних керівників 4А та 4Б класів Олевської ЗОШ №3.