Травень

Головна Новини Олевська міська рада Документальний фільм про Олевське древлянське городище
Документальний фільм про Олевське древлянське городище

V5Gs2DPyZ7A.jpg

Перший український історичний відеопродакшн Wild Fox Film спільно з Житомирською археологічною експедицією відзняли короткометражний документальний фільм про стародавнє древлянське городище в Олевську, урочище "Бабина Гора". Основна мета їхньої діяльності - популяризація знань з історії та культури України та підвищення рівня історичних знань населення. Тому всі програми, передачі та ролики створюються в глибокій співпраці з науковцями істориками, археологами та іншими авторитетними спеціалістами історичної царини.

Городище в місті Олевськ, більш відоме як урочище "Бабина Гора" - це типове древлянське городище. Ретельно дослідивши цю пам'ятку археологи зможуть розкрити багато секретів тамничого племені древлян, про історію та культуру яких нам досі відомо дуже мало.

"Головним результатом археологічних досліджень є те, що ми знайшли місце звідки почав формуватися Олевськ", -наголосив Андрій Петраускас, кандидат історичних наук, керівник Житомирської археологічної експедиції.

Сьогодіні на місці городища планується створення музею під відкритим небом "Древлянський град".

Матеріал взято із сайту: Олевськ Інформаційний