Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада 20 років на варті державної скарбниці
20 років на варті державної скарбниці
Автор: Content manager   

Ювілейних 20 років виповнилось Управлінню державної казначейської служби в Олевському районі 19 березня. Про роботу цього колективу говорять як про одну з кращих із 24 казначейств в Житомирській області. 17 років його очолює Федорчук Інна Леонтіївна – людина професійна та відповідальна.

Шановна Інно Леонтівно, приміть щирі вітання від колективу міської ради, членів виконавчого комітету, депутатського корпусу та особисто від міського голови – Олега Васильовича Омельчука. Бажаємо Вам та Вашому колективу довгих років служби, спираючись на ті важки часи, що вже пережито, зичимо Вам міцного здоров’я та пишаємося вашими вміннями, знаннями, хистом, що за ці 20 років колектив Державного казначейства у Олевському районі процвітає та є взірцем для інших колективів принаймні для м. Олевська.

Кор.: Розкажіть, будь ласка, як створювалось відділення казначейства в Олевську?

І.Л. Федорчук: Минулі роки згадуються як постійне і нелегке сходження вгору, і в той же час люди працювали з усмішкою, ніколи не нарікаючи на труднощі. Хоча я прийшла трішки пізніше, в листопаді 1999 році, до мене працювала Мороз Людвина Михайлівна, але я з впевненістю можу сказати, що справа була нова, тому потрібні були досвідчені фахівці. Спочатку не було до кінця зрозуміло, які функції виконуватиме установа, в яких обсягах, з кожним роком вони зростали. Згодом почався період обслуговування бюджетних установ, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів.

Як сприйняли нову держструктуру бюджетні установи?

Задоволення з їхнього боку не відчувалося, тому що до банків не потрібно було подавати підтверджуючі документи та обґрунтовувати проведення платежів, контролю за надання банківських послуг не було. Нині наше управління оперативно приймає управлінські рішення, сприяє забезпеченню прозорості бюджетного процесу. Важливою функцією – є виконання державного та місцевих бюджетів.

На даний час скільки установ обслуговує ваше управління?

З 2004 року управління отримало власне двоповерхове приміщення у центрі міста. В управлінні обслуговується 76 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, яким відкрито до 1500 рахунків по видаткам.

Скільки державних службовців працює в управлінні та чи залишилися працівники з дня створення казначейства?

За багаторічну сумлінну працю та професіоналізм працівники управління неодноразово нагороджувалися грамотами та подяками Державного казначейства України Житомирської обласної адміністрації та обласної ради, Олевської райдержадміністрації та районної ради. Це головний характеризуючий аргумент кожного працівника та колективу в цілому. За 20 років колектив Управління державної казначейської служби в Олевському районі перегорнув багато сторінок. На сьогоднішній день в управлінні працює 13 фахівців, двоє з них від самого початку – це заступник начальника відділу Дворак Людмила Степанівна та головний бухгалтер Існюк Тетяна Гаврилівна. Я особисто дуже вдячна їм за терпіння, професіоналізм і що вони й досі крокують пліч-о-пліч разом з колективом.

Я Вам дуже вдячна за ваші відповіді, можливо Ви хотіли б щось побажати та передати привітання своєму колективу, всіх часів?

Так, дякую… Я хочу подякувати за те натхнення, яке з’являється від того, що колектив складається з гарних людей, які живуть в гарній країні. Дякую їм за наполегливість, професіоналізм, відповідальність, щоденну та невтомну працю, яка стала запорукою у розбудові казначейської справи.

 

Валентина Колядич

 

                                                                          заступник начальника відділу

                                                                         Дворак Людмила Степанівна