Червень

Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу міста. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства і тому дякуємо вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте кожен день.

Ще раз дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Вітаю вас усіх зі святом! Зичу вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З найкращими побажаннями,

міський голова Олег Омельчук