Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
Автор: Content manager   

29 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради за участі 20 членів виконкому. З поважних причин були відсутні начальник управління ветеринарної медицини в Олевському районі Скумін М.С., директор Олевського РЕМу Губарець В.О., начальник Олевського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби Козловець Л.А., директор ДНЗ «Олевський професійний ліцей» Данюк Ю.М., директор ОП теплових мереж Панченко О.А., директор кооперативного ринку Розе О.Р. та директор територіального центру соціального обслуговування Хоречко Л.В. На порядок денний було винесено 22 питання.

 

«Діти втікають з уроків та гуляють містом без верхнього одягу …»

Першим розглянули листа директора Олевської ЗОШ №3 Бабич Р.Ф. Вона звернулася з проханням вплинути на батьків двох учнів 2А класу, діти яких систематично порушують дисципліну в класі та школі, відомі випадки крадіжок,  втікають з уроків без верхнього одягу, гуляють по місту та ринку, що загрожує їх життю та здоров’ю. Присутні на засіданні начальник Служби у справах дітей Орищук Г.В. та соціальний педагог ЗОШ №3 підтвердили дані факти. Акт обстеження матеріально-побутових умов проживання показав, що одні батьки ведуть асоціальний спосіб життя, в будинку відсутнє світло, холодно, не має елементарних продуктів харчування, в інших хоч і умови задовільні, мати не виконує на належному рівні свої обов’язки. Обоє батьків були запрошені на виконком, але на засідання  не з’явилися.

Начальник Служби у справах дітей порекомендувала звернутись до районної комісії із захисту прав дітей та обстежити дітей на медико-педагогічній комісії. Якщо батьки не змінять свого відношення до виконання батьківських обов’язків, буде ставитися питання про вилучення дітей.

 

Виділили 6900 гривень матеріальної допомоги

Члени виконкому проголосували за виділення матеріальної допомоги 9 громадянам міста на суму 6900 гривень. Більшість заяв громадян стосувалися допомоги на лікування, в тому числі онкохворих. Виконком прийняв рішення про виділення матеріальної допомоги на поховання громадян, які на день смерті не працювали, пенсії не отримували та на обліку в Центрі зайнятості не перебували в сумі 300 гривень. У 2016 році на виділення  матеріальної допомоги у міському бюджеті передбачено 90 тисяч гривень.

 

Склад оргкомітету по організації та проведенню Дня міста

Відповідно до плану роботи Олевської міської ради на І-е півріччя 2016 року та проведенням у травні Дня міста Олевськ, виконком міської ради затвердив склад оргкомітету по організації та проведенню Дня міста у складі:

1.                 Омельчук О.В. – голова оргкомітету

2.                 Біленець Н.І. – секретар міської ради

3.                 Русин Ю.Г.–керуючий справами

4.                 Заруба Т.В. – член виконкому

5.                 Рябой Є.М. – член виконкому

6.                 Гур’єва Є.А. – депутат міської ради

7.                 Поліщук І.І. – керівник гуртка ЦХЕТУМ

8.                 Тимків Т.А. – директор дитячої музичної школи

9.                 Халімончук П.О. – директор районного будинку культури

10.              Тарасевич М.Н. – депутат міської ради

11.              Вжесинська А.О. -  депутат міської ради

12.              Шапорда В.М – директор ДЮСШ

13.              Дорош В.В - завідувач відділом фінансово-господарської діяльності

Члени виконкому надали дозвіл:

-                     на зрізання п’яти аварійних дерев в охоронній зоні газопроводу середнього тиску біля мосту по вул. Герцена. За словами заступника міського голови Колбасюка В.В., коріння дерев підриває труби газопроводу, що становить пряму загрозу для людей.

-                     на збір вихідних даних на приєднання території Свято-Миколаївського храму по вул. Свято-Миколаївській, 8 та будинку по вулиці Інтернаціональній до мережі централізованного водовідведення та водопостачання.

-                     ПП Федорчук І.В. до 01.01.2017 року на продовження діяльності торгової точки по вул. Привокзальна, 8, у власному приміщенні площею 40 кв.м., з розпорядком роботи понеділок-неділя 08-00 по 21-00 без обідньої перерви та вихідних.

-                     на знесення тимчасової споруди (надвірний туалет) по вул. 40 років Перемоги, 6, взявши до уваги пропозиції жителів про той факт, що він недіючий, а всі двоповерхівки каналізовані;

-                     здійснювати роздрібну торгівлю з лотків по вул. Привокзальній Олевському комбінату громадського харчування та ще двом заявникам. Останні збираються продавати овочі та вживані речі. Олевському КГХ дозволили торгівлю за умови, що кондитерські вироби та випічку будуть продавати на вулиці зі спеціальної тари, до літа за наявності супровідних документів.

 

Затвердили реєстр інвентаризації будівель

Наступним розглянули та затвердили матеріали інвентаризації будівель на території міста Олевська, яку близько півроку створювали спеціалісти міської ради за матеріалами Коростенського БТІ.

Мешканці вулиці Промислова створили ОСББ

Розглянувши колективну заяву мешканців житлового будинку № 78 по вул. Промисловій, м. Олевськ, протокол установчих зборів власників квартир даного будинку виконком міської ради дав дозвіл мешканцям комунального житлового будинку за адресою: м. Олевськ, вул. Промислова, 78 на створення об’єднання співвласників багатоповерхового будинку.

Новий склад громадського формування «Альфа»

Члени виконкому затвердили список членів громадського формування по охороні громадського порядку «Альфа» в складі:

-         Стужук Юрій Степанович

-         Мухаровський Віталій Борисович

-         Мухаровський Олександр Борисович

-         Дробуш Віталій Павлович

-         Калінчук Сергій Петрович

-         Покальчук Олександр Миколайович

-         Заграюк Олександр Сергійович

-         Кондратюк Андрій Борисович

-          Новак Анатолій Костянтинович

-         Ігнатюк Володимир Анатолійович

-         Дрогальчук Денис Віталійович

-         Герасименко Олег Сергійович

-         Сорока Станіслав Володимирович

-         Рудницький Олег Зигизмундович

-         Шостак Олег Вікторович

-         Щерба Леонід Борисович

-         Покальчук Роман Юрійович

-         Охремчук Віктор Іванович

-         Гайченя Олександр Анатолійович

-         Кузьмичов Федір Юрійович

Натомість вивели зі складу громадського формування по охороні громадського порядку «Альфа» м. Олевська:

- Рубанського Олега Володимировича;

- Хомутовського Віталія Анатолійовича

- Білошицкий Михайло Андрійович;

- Сороку Олександра Петровича;

- Лозка Василя Миколайовича;

- Стафійчука Олександра Петровича;

- Карпова Олега Олександровича;

- Колодяжного В’ячеслава Володимировича;

- Повара Анатолія Васильовича;

- Корчевського Олександра Вікторовича.

Заодно рекомендували інспекторам по громадським формуванням Олевського відділення поліції активізувати роботу громадського формування по охороні громадського порядку «Альфа» м. Олевська у вечірній час по вихідним та святковим дням. Згідно Закону „Про громадські формування по охороні громадського порядку”  їх основними завданнями є охорона прав і законних інтересів громадян, активна участь в попередженні і припиненні правопорушень, охорона громадського порядку, власності, участь в роботі по вихованню людей у дусі пошани законів і  підвищення рівня безпеки дорожнього руху та боротьба з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх.

З орендарем міської лазні можуть розірвати договір

На засіданні виконавчого комітету від 28 лютого розглядали питання про виконання умов оренди майнового комплексу лазні ПП «ЛЕВ». Тоді перевірка, здійснена комісією,  показала, що територія захаращена, в порослях та чагарниках, відсутній туалет для відвідувачів, пошкоджена плитка, в душових кабінах трухляві двері, дезінфекція приміщень та ємкостей не здійснюється, санітарний журнал відсутній, повна антисанітарія та ін. Як висновок – лазня потребує капітального ремонту. Орендарю дали термін для усунення недоліків, але за цей час майже нічого не змінилось.

Розглянувши повторний акт обстеження майнового комплексу лазні,  члени виконкому визнали незадовільним утримання прибудинкової території лазні, надання послуг відбувається з порушенням санітарних норм, незадовільне утримання будівель майнового комплексу. Лабораторні дослідження води та гігієнічних змивів показали відхилення від норми. Вирішили терміново усунути недоліки вказані в акті.

Поставили на квартирну чергу

Взяли на квартирний облік гр.С. та її сім’ю, що складається з двох осіб та внести в списки на отримання житла до першочергової черги, як постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» та гр.С. і її сім’ю, що складається з двох осіб та внесли в списки на отримання житла до першочергової черги, як одиноку матір.

 

Швейний цех, ігровий куточок та відділ продажу дитячих речей під дахом

ТЦ «Уборть»?!

Вдруге повернулись до розгляду заяви приватної підприємниці Шиш Т.О про дозвіл на збір вихідних даних для реконструкції торгівельного центру та переобладнання даху ТЦ Уборть під торгове приміщення. Вперше члени виконкому прийняли рішення доопрацювати питання, так як дах є спільною власністю, можливо на такі дії потрібна згода співвласника майна. Близько 4-5 років назад приватна підприємниця перекрила дах за власний кошт над своєю викупленою частиною, а райспоживспілка над своєю. Вона розповіла, що хоче облаштувати мансардне приміщення (під дахом) відділом продажу дитячих речей, ігровим куточком для дітей та швейним цехом, так як сама швачка з червоним дипломом і давно мріє відкрити швейну фабрику в місті. Цього разу вона заручилась підтримкою проектанта і юриста, які гарантували можливість та безпечність  проведення будівельних робіт. Голову правління райспоживспілки, члена виконкому Сороку О.І. це не переконало, за її словами все повинно робитись з урахуванням безпеки, тому вона наполегливо просила відмовити у наданні дозволу.

Члени виконкому вирішили створити комісію, яка вивчить ряд висновків та питань:

-          технічне обстеження приміщення, в тому числі чи плити перекриття витримають додаткові навантаження;

-          юридичне питання (чи можна без погодження співвласника робити реконструкцію);

-          земельне питання (частка майна була продана, а земля в користування не передана).