Березень

Головна Новини Інформаційний бюлетень Благородність на фіналі
Благородність на фіналі
Автор: Administrator

Відкритий чемпіонат з волейболу міста Олевськ цьогоріч проводився вперше. Ініціатором таких змагань, підтримавши побажання любителів цього виду спорту, виступила Олевська міська рада, а нагородження команд-переможців відбулося за рахунок особистих коштів міського голови Анатолія Повара.

Згідно Положення, до участі у чемпіонаті допускалися жителі міста Олевськ та Олевського району, керівництвом підготовкою і проведенням займався заступник міського голови Сергій Мельник. Про свою участь у змаганнях заявили 5 команд: ВАТ ШБУ-42 та збірні сіл Варварівка, Жубровичі, Лопатичі, Копище. Перші сутички між учасниками, за круговою системою, розпочалися ще у грудні минулого року. За чотири місяці відбулося більше 20 зустрічей (команда Копищ по причині відсутності транспорту вимушена була припинити боротьбу).
Фінал першості відбувся 1 квітня 2012 року у спортивному залі Олевської гімназії. У жорсткому протистоянні визначилися переможці: І місце - с. Варварівка, ІІ - с. Жубровичі, ІІІ - ВАТ ШБУ-42. Лідер змагань отримав кубок переможця та грошову винагороду у сумі 900 гривень, за друге місце - 800 грн., третє - 700 грн. Усім учасникам змагань було вручено грамоти міської ради.
Задоволені переможці змагань проявили благородність і зі своїх премій склали грошову відзнаку четвертому учаснику змагань - вручили 300 грн. команді села Лопатичі. Тож ображених не було.

На знімку: фіналісти відкритого чемпіонату міста зі спонсором змагань.
В. Березень.