Головна Новини Олевська міська рада В Олевську зрізали аварійні дерева в центрі міста
В Олевську зрізали аварійні дерева в центрі міста

Бригада благоустрою міста спільно із аварійно-відновлювальною бригадою Олевського РЕМу провели зрізання аварійних дерев в центрі міста: стовбурів сухої акації біля відділення Приватбанку та в’язу біля Свято-Миколаївської церкви.

В міській раді не стали чекати випадків травматизму або нещасного випадку, і оперативно зрізали сухостійні дерева.Незважаючи на те, що комунальники повинні слідкувати за станом зелених насаджень у місті, вчасно зрізати аварійні дерева не завжди виходить. Інколи їх розміри та розташування в житлових масивах унеможливлює цей процес, а спецтехніка та спецобладнання в місті відсутні. Міська рада планує замовити послуги спеціальної бригади для зрізання таких дерев, яких в місті близько 35, враховуючи міське кладовище.

Олевська міська рада дякує начальнику Олевського РЕМу за співпрацю.