Головна Новини Олевська міська рада ДТП
ДТП

За минулу добу на автошляхах Житомирщини зареєстровано 1 дорожньо-транспортну пригоду, в якій 1 людину травмовано.

16 лютого близько 19.30 водій автомобіля «Фольксваген Гольф», 26-річний житель Олевського району, рухаючись під’їзною дорогою у напрямку м.Олевська, допустив зіткнення з мотоциклом «Корадо», під керуванням 33-річного місцевого жителя, який рухався у попутному напрямку.

Унаслідок ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та доставлений до лікарні.

За попередніми даними, водій автомобіля не врахував безпечної дистанції при обгоні. Нині триває з’ясування всіх причин та обставин автопригоди.

Шановні громадяни! Поліцейські зазначають, що переважна більшість дорожньо-транспортних пригод трапляється через неуважність та безпечність учасників дорожнього руху. Варто нагадати, що не слід нехтувати своїм життям чи здоров’ям. Лише суворе дотримання Правил дорожнього руху зменшить кількість аварійних ситуацій на автошляхах.

Відділ комунікації ГУНП

в Житомирській області