Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Створено Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Створено Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Автор: Administrator   

Президентом України видано Указ від 05 квітня 2012 року №246/2012 "Про президентський кадровий резерв "Нова еліта нації".
В Указі передбачені заходи зі створення механізму відбору в Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" найбільш обдарованих громадян України, із залучення їх до проведення реформ у сферах державного управління. Указом затверджується положення про президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" та положення про Комісію з питань президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".


Метою створення Президентського кадрового резерву є залучення найбільш обдарованих громадян України до впровадження у державі економічних реформ, забезпечення підготовки таких громадян до роботи у пріоритетних сферах державного управління.. Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щорічно. У разі виникнення в Президентському кадровому резерві вакансій кількість осіб для зарахування відповідно збільшується. Гранична чисельність президентського кадрового резерву становить 500 осіб. Добiр кандидатiв до Президентського кадрового резерву здiйснюється на конкурснiй основi.
До участi в конкурсi допускаються громадяни України, якi на день подання документiв не досягли 40 рокiв, вiдповiдають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:
- вiльно володiють державною мовою та однiєю з мов Європейського Союзу;
- мають повну вищу освiту вiдповiдно до прiоритетних сфер державного управлiння;
- мають стаж роботи не менше 10 рокiв (у тому числi не менше 5 рокiв стажу державної служби та/або служби в органах мiсцевого самоврядування, iз них не менш як 3 роки на керiвних посадах, чи не менше 5 рокiв стажу на керiвних посадах у вiдповiдних сферах соцiально-економiчного розвитку)
Формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" в 2012 році здійснюється у такі терміни: квоти за відповідними пріоритетними сферами державного управління затверджуються до 1 травня; оголошення про проведення конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв оприлюднюється до 7 травня; прийом документів від осіб, які бажають взяти участь в конкурсі з відбору кандидатів у Президентський кадровий резерв, здійснюється з 10 травня до 25 червня; списки осіб, допущених до конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв, оприлюднюються до 27 червня; оцінювання учасників конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв проводиться з 5 по 25 липня; результати оцінювання передаються територіальним органам Національного агентства України з питань державної служби до 1 серпня; списки осіб, які отримали найкращі результати оцінювання і можуть бути рекомендовані для зарахування в Президентський кадровий резерв, складаються і оприлюднюються до 5 серпня; пакети документів осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування в президентський кадровий резерв, у тому числі матеріали щодо їх оцінювання, передаються Національному агентству України з питань державної служби до 8 серпня; попередня обробка документів осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування в Президентський кадровий резерв, формування та оприлюднення зведених списків осіб, рекомендованих для зарахування в Президентський кадровий резерв, здійснюється до 1 вересня; внесення Президенту України пропозицій щодо кандидатів в Президентський кадровий резерв здійснюється до 15 листопада.
Громадяни, зараховані в Президентський кадровий резерв у 2012 році, подають перший звіт про участь у запланованих заходах з професійного розвитку до 1 грудня 2013 року.


Матеріали прес-служби управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області.