Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Створено Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Створено Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
Автор: Administrator   

Президентом України видано Указ від 05 квітня 2012 року №246/2012 "Про президентський кадровий резерв "Нова еліта нації".
В Указі передбачені заходи зі створення механізму відбору в Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" найбільш обдарованих громадян України, із залучення їх до проведення реформ у сферах державного управління. Указом затверджується положення про президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" та положення про Комісію з питань президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".


Метою створення Президентського кадрового резерву є залучення найбільш обдарованих громадян України до впровадження у державі економічних реформ, забезпечення підготовки таких громадян до роботи у пріоритетних сферах державного управління.. Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щорічно. У разі виникнення в Президентському кадровому резерві вакансій кількість осіб для зарахування відповідно збільшується. Гранична чисельність президентського кадрового резерву становить 500 осіб. Добiр кандидатiв до Президентського кадрового резерву здiйснюється на конкурснiй основi.
До участi в конкурсi допускаються громадяни України, якi на день подання документiв не досягли 40 рокiв, вiдповiдають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:
- вiльно володiють державною мовою та однiєю з мов Європейського Союзу;
- мають повну вищу освiту вiдповiдно до прiоритетних сфер державного управлiння;
- мають стаж роботи не менше 10 рокiв (у тому числi не менше 5 рокiв стажу державної служби та/або служби в органах мiсцевого самоврядування, iз них не менш як 3 роки на керiвних посадах, чи не менше 5 рокiв стажу на керiвних посадах у вiдповiдних сферах соцiально-економiчного розвитку)
Формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" в 2012 році здійснюється у такі терміни: квоти за відповідними пріоритетними сферами державного управління затверджуються до 1 травня; оголошення про проведення конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв оприлюднюється до 7 травня; прийом документів від осіб, які бажають взяти участь в конкурсі з відбору кандидатів у Президентський кадровий резерв, здійснюється з 10 травня до 25 червня; списки осіб, допущених до конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв, оприлюднюються до 27 червня; оцінювання учасників конкурсу з відбору кандидатів в Президентський кадровий резерв проводиться з 5 по 25 липня; результати оцінювання передаються територіальним органам Національного агентства України з питань державної служби до 1 серпня; списки осіб, які отримали найкращі результати оцінювання і можуть бути рекомендовані для зарахування в Президентський кадровий резерв, складаються і оприлюднюються до 5 серпня; пакети документів осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування в президентський кадровий резерв, у тому числі матеріали щодо їх оцінювання, передаються Національному агентству України з питань державної служби до 8 серпня; попередня обробка документів осіб, які можуть бути рекомендовані для зарахування в Президентський кадровий резерв, формування та оприлюднення зведених списків осіб, рекомендованих для зарахування в Президентський кадровий резерв, здійснюється до 1 вересня; внесення Президенту України пропозицій щодо кандидатів в Президентський кадровий резерв здійснюється до 15 листопада.
Громадяни, зараховані в Президентський кадровий резерв у 2012 році, подають перший звіт про участь у запланованих заходах з професійного розвитку до 1 грудня 2013 року.


Матеріали прес-служби управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області.