Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету
Автор: Content manager   

1 лютого 2016 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради за участі 17 членів виконкому. На порядок денний було винесено 20 питань.

Першими розглянули та затвердили два висновки органу опіки та піклування про встановлення днів спілкування батьків з дітьми. Дані питання виносять на засідання виконавчого комітету в тому випадку, коли батьки не можуть домовитися про це між собою. Члени виконкому розглянули та затвердили подання до Олевського районного суду про призначення опікуна над недієздатною особою та поставили на облік сім'ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах з метою інспектування її на предмет належного виховання дитини.

Члени виконкому проголосували за виділення матеріальної допомоги на лікування п’ятьом громадянам міста на загальну суму 7700 гривень та  ГО «Асоціація учасників бойових дій міста Олевськ» на проведення заходів по відзначенню 27-ої річниці виведення військ з республіки Афганістан в сумі 3000 грн. Виконком прийняв рішення про виділення матеріальної допомоги на поховання громадян, які на день смерті не працювали, пенсії не отримували та на обліку в Центрі зайнятості не перебували по 300 гривень. У 2016 році на виділення  матеріальної допомоги у міському бюджеті передбачено 90 тисяч гривень.

Затвердили план роботи виконавчого комітету Олевської міської ради на I півріччя. У ньому йдеться про санітарний стан міста та вивезення ТПВ, виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» по проведенню весняного призову в 2016 році, роботу ринку міста, стан оренди комунального майна та сплати за нього, проведення перевірок законності встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, здійснення підготовки та організації проведення  конкурсів оренди комунального майна, проведення аудиту роботи ЦНАПу міської ради, погодження розміщення зовнішньої реклами, проведення цільових та комплексних перевірок стану виконання рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, доручень міського голови, здійснення оцінки їх виконання, аналіз стану виконавчої дисципліни у апараті виконавчого комітету, про затвердження заходів щодо відзначення Дня міста та інші.

Питання розміщення зовнішньої реклами в Олевську перенесли на термін до затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами та складання договорів оренди землі на черговій сесії ради. Це потрібно для створення однакових умов в разі конкуренції. Наразі до міської ради звернулись із заявами три приватні підприємці, які хочуть розмістити рекламу в місті.

Заступником міського голови Колбасюком В.В. було зачитано ряд листів від організацій, які надішли на адресу міської ради. Служба у справах дітей звернулась з проханням закріпити право користування житлом за дитиною позбавленої батьківського піклування. Наступним став лист від управління надзвичайних ситуації щодо очищення проїзду по вул. Привокзальній, а саме прохання демонтувати турнікет навпроти управління праці та соціального захисту. Привокзальна давно стала «пішохідною» вулицею, адже розташована біля ринку. Щодня там велике скупчення людей та здійснюють торгівлю приватні підприємці. Члени виконкому не вважають за необхідне зносити турнікет, так як заїзд до річки в районі ринку можливий з інших вулиць. Голова районного суду Ковальчук М.В. у своєму листі просив затвердити список народних засідателів у кількості 7 осіб. До цього списку увійшли Повар Л.П. – інженер ОП теплових мереж, Панченко О.А. – головний інженер ОП теплових мереж, Світельська К.В. – в.о. керуючого філії АТ «Ощадбанк», Кручко М.М. – старший майстер ДНЗ «Олевський професійний ліцей», Данюк М.О. – юрисконсульт Олевського РЕМу, Гришковець Н.М. – провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку центру зайнятості, Шинкар А.О. – заступник директора Олевської гімназії. Вони, у випадках визначених законом, вирішують справи у складі суду разом із професійним суддею, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя. Народні засідателі під час розгляду і вирішення справ користуються повноваженнями судді. Згідно з частиною 4 статті 234 ЦПК України, суд у складі одного судді і двох народних засідателів розглядає в порядку окремого провадження цивільні справи про:

1.     обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи;

2.     визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою;

3.     усиновлення;

4.     надання особі психіатричної допомоги в примусовому порядку;

5.     примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу.

Розглянули питання та надали дозвіл на зрізання аварійних зелених насаджень за адресою Чапаєва 116. Причина в наступному, згідно акту обстеження, п’ять дерев, які знаходяться в зоні ліній електропередач, в результаті обледеніння опинилися в аварійному стані, тому виникла потреба їх зрізати.Вдруге повернулись до питання підключення до централізованого водопостачання піцерії в центрі міста, щоб визначити точку приєднання без шкоди для інших абонентів.

Члени виконкому надали дозвіл на продовження діяльності торгових точок в місті та на переведення нежитлового приміщення в житлове. Заява про дозвіл на збір вихідних даних для реконструкції торгівельного центру та переобладнання даху ТЦ Уборть під торгове приміщення викликала дискусію в залі засідань. Як результат, члени виконкому відклали питання на доопрацювання. В даному приміщенні дах є спільною власністю, тому на такі дії потрібна згода всіх співвласників майна, вважають члени виконавчого комітету.

Розглянуто та поставлено на квартирний облік сім'ї учасника АТО та переселенців.  

Житель міста звернувся із заявою до міської ради про присвоєння поштової адреси. У 1988 році відбулось впорядкування поштових адрес в місті Олевськ, і його будинок, відповідно, змінив нумерацію. Але з власних міркувань людина не хоче жити в будинку під номером 13, тому виконком підтримав дане прохання своїм одноголосним рішенням та присвоїв іншу поштову адресу.