Травень

Головна Новини Олевська міська рада ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА!ОГОЛОШЕННЯ!

Олевська міська рада звертається до власників приватних будинків, підприємств, організацій, управлінь всіх форм власності з проханням забезпечити прибирання прилеглих територій та попереджає про порушення Правил благоустрою міста Олевськ, за яке передбачено накладення штрафу у розмірі від 340 грн. до 1360 грн (ст.152  КУпАП). Просимо прибрати з проїжджих частин вулиць дрова, будівельні матеріали та інше. Наголошуємо про доцільність викидання сміття у визначені дні, згідно розробленого графіку.

Також звертаємося до суб’єктів господарювання із нагадуванням про те, що для зручності олевчан урни мають бути встановлені поблизу кожного торгівельного, розважального чи закладу громадського харчування в місті, про що вказується у кожному рішенні виконавчого комітету при наданні дозволу на відкриття торгівельної точки. Також усі підприємства торгівлі, побутового обслуговування, власники кіосків та інших об’єктів роздрібної торгівлі, автозаправні станції, тощо зобов’язані укласти угоду на надання послуг із вивезення твердих побутових відходів із ДП «Будпослуги-2».

Дирекція ДП «Будпослуги – 2» звертається з проханням погасити заборгованість за отримані послуги з вивезення ТПВ та своєчасно їх сплачувати, тим самим сприяючи чистоті у нашому місті.