Головна Новини Олевська міська рада До уваги жителів міста та району!
До уваги жителів міста та району!
Автор: Administrator

На адресу Олевської міської ради надійшло звернення Української іноземної юридичної колегії про те, що у її провадженні знаходиться спадкова справа померлої у Німеччині Алли Петрівни Райценої, у якій проводиться розшук її родичів-спадкоємців в Україні.
За офіційними даними Алла Петрівна Райцена народилася 1936 року в Олевську. Інформація про її родичів повністю відсутня.

Укрінюрколегія просить допомогти знайти відомості про родину Райцен (Райцин, Райцина), які походять з нашого міста та з'ясувати, чи проживають у нашій місцевості родичі Алли Петрівни.
З подібним проханням до міського голови звернулася також жителька смт Корнин Попільнянського району нашої області Тетяна Олександрівна Безсмертна (Скиданчук). Вона розшукує родичів, які колись мешкали, і, можливо, мешкають у Олевську. А саме - свою рідну тітку Анастасію Михайлівну Скиданчук, яка народилася у Народичах орієнтовно у 1910-1915 рр., вийшла заміж у Олевськ, ймовірно після цього змінила прізвище на чоловікове. Додатково відомо, що їхній син був моряком дальнього плавання. Жінка сподівається, що старожили Олевська пам'ятають цю родину і зможуть їй допомогти.
Міська рада просить усіх, хто має якусь інформацію по обох випадках, повідомити про це особисто або по телефону 2-17-00.