Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Інформація
Інформація
Автор: Content manager   

У Парламенті зареєстровано законопроект щодо спрямування до місцевих бюджетів 1,92 млрд грн субвенції на компенсацію за пільговий проїзд

розроблений експертами Асоціації міст України у рамках проекту ПУЛЬС

4 лютого у Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг (№4024).

Проект, розроблений експертами АМУ у рамках проекту ПУЛЬС, передбачає спрямування до місцевих бюджетів 1,92 млрд грн субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Зокрема, пропонується передбачити з державного бюджету місцевим бюджетам субвенцію на:

- надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати та інше)

- компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в обсязі 1 917 833,2 тис. грн. за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло‑, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, передбачених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Прийняття законопроекту, зазначають експерти АМУ, сприятиме забезпеченню соціально незахищеним верствам населення їх права на пільговий проїзд та зниження соціальної напруги.

Очікується, що найближчим часом він буде схвалений Парламентом.

Взято із сайту: АМУ