Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада 4 сесія 7 скликання Олевської міської ради
4 сесія 7 скликання Олевської міської ради
Автор: Content manager   

29 січня 2016 року, під головуванням міського голови Олега Омельчука, провела роботу чергова четверта сесія Олевської міської ради, на якій було розглянуто 24 питання порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 23 депутати. Були відсутні двоє депутатів від НДП Демкович П.Т. і Тарасевич Н.М. та представник від БПП Шевчук І.Є.

Перед початком засідання депутати вшанували пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання. Роботу почали із розгляду проекту рішення про преміювання, надання матеріальної допомоги і встановлення надбавок до посадового окладу міському голові, заступникам міського голови. Заробітну плату міського голови затвердили в сумі 6200 гривень.

Депутати затвердили структуру та штатну чисельність виконавчого апарату міської ради у кількості 20 одиниць. У штат міської ради ввели посади юрисконсульта та керуючого справами. На посаду керуючого справами виконавчого комітету затвердили Русина Юрія Григоровича. Не проголосували за посади провідного спеціаліста з містобудування та провідного спеціаліста з питань доходів та надходжень до міського бюджету.

Затвердили план роботи Олевської міської ради на 1 півріччя. У ньому йдеться про стан дитячого харчування в ДНЗ, стан утримання та ремонт доріг, стан надання житлово-комунальних послуг ОП Теплових мереж та ДП «Будпослуги-2», затвердження Генерального плану міста, заходи охорони громадського порядку, ефективність використання земельних ділянок та оренди комунального майна, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин в місті та інше.

Затвердили Програму соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, Положення про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста Олевськ та склад комісії з надання матеріальної допомоги на території Олевської міської ради. Згідно документу, одноразова грошова допомога надається заявнику один раз на рік. Допомога надається малозабезпеченим непрацездатним громадянам (пенсіонери, інваліди), пільговим категоріям населення, а також громадянам, які потерпіли від стихійного лиха, пожежі або тимчасово потрапили в скрутне матеріальне становище, на лікування тяжкохворим,  багатодітним і неповним сім’ям, дітям позбавленим батьківської опіки та піклування, дітям інвалідам, громадянам, які беруть участь в АТО та на поховання непрацюючих громадян.

Переможці отримають статуетки

Депутати затвердили Положення «Людина року» з такими номінаціями: «Лідер року» (з числа керівників підприємств та установ), «Громадський діяч року», «Працівник освіти року», «Працівник охорони здоров’я року», «Працівник галузі фізичної культури і спорту року», «Спортсмен року», «Діяч культури року», «Працівник сфери обслуговування року», «Працівник житлово-комунального господарства року», «Підприємець року», «Меценат року», «Вчинок року», «Ініціатива року», «Учень року». Умови проведення конкурсу та визначення переможців суттєво не змінилися, але у 2016 році переможці будуть отримувати не папки, як було раніше, а статуетки «Людина року». І що дуже важливо, короткі біографічні дані про особу, якій присвоєно звання «Людина року», з фотографією будуть передаватися до районного краєзнавчого музею.

В Положення про організацію та проведення міської олімпіади випускників школи 1 ступеня «Путівка в науку» теж внесли зміни, учні, учасники олімпіади, відзначатимуться грошовими винагородами: переможці у номінаціях (українська мова, математика, природознавство ) за І м.- 500 грн., II м. - 300 грн., IІІ м. - 200 грн., учасники - по 50 грн.

Положення чи Порядок?

З метою врегулювати надання громадянам земельних ділянок було розроблено два документи: Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та Порядок безоплатної передачі (приватизації) земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. На засіданні комісії із земельних питань з приводу проектів рішень виникла суперечка. Було вирішено винести на обговорення депутатів, але вони теж не дійшли згоди. Дане питання відтермінували до вивчення його робочою групою, в яку увійшли депутати із земельної комісії та депутати Демкович П.Т., Троян В.М., Русин Ю.Г., Дрогальчук О.Л. та Борисюк А.О., з подальшим винесенням на засідання сесії ради.

Вуличне освітлення та очисні споруди першочергово

Заслухавши інформацію заступника міського  голови Колбасюка В.В. та враховуючи умови конкурсного відбору інвестиційних проектів, що будуть реалізовані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку,міська рада вирішила провести, в разі перемоги в конкурсному відборі, співфінансування в розмірі 10 % кошторисної вартості реконструкції об’єктів комунальної власності на загальну суму 1716,019 тис. грн., а саме:

1)    реконструкція зовнішнього вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем мережі зовнішнього освітлення по:

-          вул. Пушкіна, вул. Київська – в сумі 94,012 тис. грн.;

-         вул. Володимирська, вул. Чапаєва – в сумі 78,941 тис. грн.;

-         вул. Володимирська, вул. Набережна, вул. Герцена – в сумі 49,978 тис. грн.;

2)      реконструкція каналізаційного колектора у м. Олевську в сумі 113,902 тис. грн.;

3)      модернізація централізованих систем водопостачання та водовідведення «Очисні споруди каналізації потужністю 500 м.куб. в м. Олевську – заміна аварійно і технічно зношеного обладнання на сучасне енергозберігаюче» в сумі 1379,186 тис. грн.

Земельні питання затвердили одноголосно

Земельні питання булирозглянутібез доповнень та суперечок, серед яких і затвердження проектів землеустрою учасниківАТО.

Підтримали зміни

Депутати вирішили звернутись до голови ВРУ з пропозицією підтримати законопроект депутатів Верховної Ради №3754 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів сіл, селищ та міст районного значення».

Перейменування вулиць

Депутати затвердити перелік вулиць та провулків міста Олевська, які підлягають перейменуванню: вул. Жовтнева, вул. Комсомольська, пров. Комсомольський, вул. Чапаєва,І та ІІ пров. Чапаєва, вул.Островського, вул. Радгоспна, вул. Кузнєцова, вул. Федорова, вул. Енгельса, вул. Щорса, I-й пров.Щорса, II-й пров.Щорса, вул. Коцюбинського, пров.Коцюбинського, вул. Інтернаціональна, пров. Інтернаціональний, вул. Іскри, вул. Горького, вул. Ковпака, пров.Ковпака, вул. Матросова, вул. Суворова, вул. Олега Кошового, пров. Олега Кошового, вул. Зої Космодем'янської, пров.Зої Космодем'янської, вул. Чкалова, вул. Московська, I-й провулок Московський, II-й пров.Московський.Створили спеціальну комісію ради з питань декомунізації найменувань і перейменувань вулиць, провулків та інших об’єктів міста Олевська з депутатів міської ради: голова спеціальної комісії Ковалінський Юрій Михайлович, заступник голови комісії  Халімончук Юрій Віталійович, секретар комісії Власенко Михайло Анатолійович. Члени комісії: Гур'єва Євгенія Андріївна, Вжесінська Анна Олександрівна, Дрогальчук Ольга Леонідівна, Русин Юрій Григорович, Саковець Леся Вікторівна, Тарасевич Ніна Миколаївна.

З метою вивчення думки жителів, які проживають на вищевказаних вулицях та провулках, 22 лютого о 16.00 год. у ЦХЕТУМі пройдуть громадські обговорення даного питання.

Голандці замість італійців

З’явилися і новини щодо проекту будівництва малої ГЕС на р.Уборть. Голова ГО «Олевський фонд розвитку територіальних громад України» Іванушенко О.М., який безпосередньо займається даним питанням, повідомив, що проект нібито інвестуватимуть не італійці, як планувалось, а голландці. Мовляв, мала ГЕС в Олевську – це проект інвестиційно непривабливий, адже його окупність 12-14 років, тому все відбувається так повільно. За його словами, Почесний громадянин міста Олевськ, який зараз є головою правління Укргідроенерго Поташник С.І. займається цим питанням, але потрібно офіційне підтвердження, рішення сесії, про згоду громади на її будівництво, за що і було проголосовано.    

Фракція просить…

Фракція депутатів від БПП «Солідарність» надала запит щодо законності розміщення тимчасових споруд в Олевську. Заступник міського голови Колбасюк В.В. повідомив, що схему розміщення МАФів депутати міської ради не затверджували, за них це зробили члени виконкому, які в подальшому надавали дозвіл на їх розміщення в місті. На даний час є 41 договір про сплату орендної плати за землю замість 51, діють вони на умовах особового строкового сервітуту, за оренду землі до бюджету міста надійшло 24 101 гривня, а мало 29 316 гривень.

Інформацію взяли до відома, її будуть додатково обговорювати на земельній та житлово-комунальній комісіях. Депутати прийняли рішення заборонити надавати дозвіл на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності до його вивчення.

Гідно вшанувати

На перепоховання загиблого в зоні АТО Гайченя М.Б. депутати виділили 14 650 гривень.

З поверненням

Посвідчення депутата міської ради отримав раніше мобілізований до ЗСУ Бочковський В.Б., який прийшов на засідання міської ради вперше.