Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Цифрове телебачення стає реальністю
Цифрове телебачення стає реальністю
Автор: Administrator   

В Україні розбудовано й введено в експлуатацію чотири багатоканальних телемережі цифрового наземного ефірного мовлення стандарту DVB-Т2. Це означає, що тепер на звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українських телеканалів з високою цифровою якістю зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій - телетюнер.


Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове наземне ефірне мовлення, 21 березня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 245 "Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення".
Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати телетюнери, а саме:
- усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);
- інваліди війни третьої групи;
- особи, які виховують дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;
- особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";
- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Для безкоштовного одержання телетюнеру громадяни, які відносяться до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися із заявою до управлінь праці та соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчих органів районних у містах рад у разі їх створення.
Доставка тюнерів громадянам буде здійснюватися поштою з розрахунку один телетюнер на одне житлове приміщення. Доставка розпочнеться у травні 2012 року.