Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Інформація
Інформація
Автор: Content manager   

Інформацію про нові паспорти-картки, контрактну військову службу, стан розкриття злочинів, Програму економічного і соціального розвитку району та  проект бюджету Олевського району на 2016 рік

заслухали та обговорили 27 січня на засіданні колегії Олевської РДА.

Завідувач Олевським  районним сектором Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області Барановський І.Д. повідомив про зміни у правилах реєстрації осіб у 2016 році та паспорти нового зразка.

Верховна Рада 10 грудня ухвалила Закон про внесення змін щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг.Відповідно до змін, органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної або міської ради, сільському голові (у разі, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не створено) надаються повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади. Закон зокрема врегульовує питання реєстрації (прописки) та передає ці повноваження виконкомам, тобто з 4 квітня 2016 року в Олевську цю функцію буде виконувати Олевська міська рада.

З 11 січня міграційною службою по всій території України розпочато безкоштовне оформлення нових паспортів для громадян, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Для інших категорій громадян послуга буде доступною після прийняття Верховною Радою України законопроекту №3224. На зміну паперовому паспорту прийшов  паспорт нового зразка у формі картки. Новий документ, який видаватиметься громадянам України замість паперового паспорта громадянина України, є більш захищеним від підроблення та призначений для підтвердження особи та громадянства на території України. Завдяки вбудованому електронному безконтактному чіпу запровадження ID-картки відкриває нові можливості для створення електронних сервісів та спрощення надання адміністративних послуг.

Новий паспорт-картка запроваджений на підставі Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр ” 2012 року. На паспорті графічно нанесено чорно-біле фото, персональні дані – прізвище, ім’я, по-батькові, дата та місце народження, дата видачі та строк дії документа – цих даних достатньо для ідентифікації особи і зчитування чіпу не потрібно.

На чіпі записано всі дані, які нанесено на паспорт, окрім того там є кольорова фотографія, а також відомості про місце проживання та сімейний стан. Враховуючи те, що не всі установи забезпечені обладнанням для зчитування чіпу, разом з паспортом-карткою видаватиметься безкоштовно довідка про реєстрацію місця проживання, завірена печаткою міграційної служби (може бути подана, приміром, при вступі до ВНЗ). 

Процес заміни діючих паспортів-книжечок на нові паспорти-картки триватиме близько 4 років, примусової заміни у визначений строк не буде. У цей час будуть чинними як паспорти старого зразка, так і картки.

Новий внутрішній паспорт у вигляді ID-картки оформлюється у підрозділі міграційної служби за місцем проживання, термін виготовлення за законодавством – до 30 днів. Оформлення термінового паспорту здійснюватиметься протягом 15 днів, за надання вагомих підстав. Для оформлення діти, що досягли 16-річного віку і отримують паспорт вперше, подають свідоцтво про народження та копії паспортів батьків. Фотографії, які подавалися раніше, сьогодні подавати не потрібно.

У своїй доповіді начальник управління економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі РДА Л.Л.Рудницькаперерахувала проекти, які увійшли до Програми  економічного та соціального розвитку. Міста Олевська стосувалися наступні «Реконструкція вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем в м.Олевську. Мережі зовнішнього освітлення по вул. Пушкіна, Київська та Чапаєва», «Реконструкція зовнішнього  вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем в м.Олевську. Мережі зовнішнього освітлення по вул. Володимирській, Набережній та Герцена», «Реконструкція каналізаційного колектора в м. Олевську», «Модернізація централізованої системи водопостачання та водовідведення «Очисні споруди каналізації потужністю 500 куб.м. в м.Олевську. Заміна аварійного і технічно зношеного обладнання».

В Олевську також заплановано капітальний ремонт Центру реабілітації дітей-інвалідів, інфекційного відділення та баклабораторії Олевської ЦРЛ (покрівля), капітальний ремонт Олевської ЗОШ №3. Деякі з них пройшли перший огляд у Житомирській ОДА, для співфінансування їх з Державного фонду регіонального розвитку.

Інформацію військкомату озвучив помічник військового комісара  Існюк А.В., який звернувся до сільських, селищних голів поширити у населених пунктах буклети про контракту військову службу. Наразі в Олевському районі 25 «контрактників». Повідомив про загиблого в лютому 2015 року, в зоні АТО, олевчанина Миколу Гайченя, якого знайшли на кладовищі Запоріжжя і планують перепоховати на міському кладовищі в Олевську.

Начальник Олевського відділення поліції Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Житомирській  області Брензович І.П. доповів про стан боротьби зі злочинністю в районі. За минулий рік було скоєно 5 особливо тяжких та 22 тяжких злочини. Викрито групу осіб, які скоїли у минулому році 11 злочинів (крадіжки магазинів, аптек, приватних будинків). Озброєнні напади (розбої) на братів Гілюків (одного викрали на ринку, на іншого стався напад вдома) залишаються нерозкритими. Два ДТП, які сталися в с.Білокоровичі теж. Брензович І.П. звернувся з проханням співпрацювати та допомагати працівникам міліції при зборі доказової бази, для прикладу навів відеозаписи із нічних закладів.

З питань освіти доповідав начальник управління освіти Левченко В.П. Дискутували про оптимізацію, під яку потрапляють дві школи в селах Новоозерянка та Сердюки, в яких кількість учнів менше 25. Планується закупівля шкільних автобусів. Харчування у школах буде здійснюватися лише для пільгових категорій дітей, у тому числі учасників АТО. Обговорюється можливість харчування дітей, батьки яких не тільки мобілізовані, а й тих чиї батьки демобілізовані.