Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Відтепер громадяни можуть відслідковувати долю державного майна
Відтепер громадяни можуть відслідковувати долю державного майна
Автор: Content manager   

«Новий сайт Фонду державного майна України реалізує його політику з відновлення довіри громадськості та бізнесу та виконує справді революційні функції, це абсолютно нове явище – як в Україні загалом, так і в історії приватизації в нашій країні, – вважає начальник управління моніторингу, прогнозування та інформаційних технологій ФДМУ Олексій Задорожний. – Він має ряд переваг, які роблять його зручним і корисним для вітчизняного та іноземного бізнесу, а також – для громадськості, яка відтепер має можливість відслідковувати долю державного майна».

Переваги нового сайту:

1. Створено Каталог об’єктів приватизації (492 об’єкти по МП, 64 об’єкти по ВП станом на 22/12/15) / оренди (5300 об’єктів станом на 22/12/15). Інформативність і зручність роботи з каталогом забезпечено за допомогою розширеної пошукової системи й відповідної інформаційної картки для кожного об’єкта. Така картка містить ключову інформацію, необхідну потенційним покупцям або орендарям (фото, розмір, початкова вартість, етапи та способи приватизації, презентаційні матеріали по об’єкту).

Приватизація: http://www.spfu.gov.ua/sale-obj/spf-privatization-objects-catalog.html

Оренда: http://www.spfu.gov.ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html

2. Забезпечено доступ до публічної інформації 5 реєстрів та баз даних (єдиний реєстр об’єктів державної власності, реєстр корпоративних прав держави у статутних капіталах господарських товариств, реєстр концесійних договорів, реєстр договорів (угод) про організацію продажу, реєстр організаторів аукціонів з відчуження майна, перелік потенційних об’єктів оренди державного майна, державний реєстр оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності) у формі відкритих даних.

3. Передбачено зворотній зв’язок з громадськістю та бізнесом: запит щодо інформації про потенційні об’єкти приватизації/оренди, обговорення проектів нормативно-правових актів.

4. Реалізовані верстки для планшетів і смартфонів на iOS, Android та Windows Phone.

5. Розроблено більш зручну навігацію та розширено функціонал веб-сайту (підвищена якість дизайну, ергономіки та функціональних можливостей).

Взято із сайтту: Житомирської ОДА