Березень

Святкова лотерея до Дня міста

Святкова лотерея до Дня міста

(26 травня 2012 року)

Оргкомітет по святкуванню 1300-ліття Олевська ще не визначився остаточно з усіма заходами, які будуть запропоновані олевчанам 26 травня 2012 року.
На даний момент відомі лише дві речі:

1. Оскільки ми є одним з найдревніших міст не тільки Полісся, але й усієї України, є гарна ідея - вийти на свято у древлянському вбранні. Першою проявила ініціативу міська рада, де працівники вже мають такі костюми, працюють у цьому напрямі й інші небайдужі олевчани.
Малюнки із зображенням древлянських костюмів ми розміщуємо сьогодні на нашому сайті.

2. У цьому році святкова лотерея буде особливою. Розігруватиметься не більше 40-50 предметів, але достатньо дорогих (вартістю не менше 500 гривень). Вже сьогодні на розіграш надали подарунки:
- телевізор «Меридіан» (ТОВ «Промінь», п/п Корнійчук С.П.);
- музичний центр LG (магазин «ПАВУК», п/п Мініч Г.І.);
- мобільний телефон NOKIA (п/п Юрій Герасименко);
- мобільний телефон «Київстар» BLOOM (п/п Віталій Шейко);
- бензопила (п/п Корнійчук В.П.);
- електром’ясорубка (п/п Михайленко, магазин «Либідь»);
- насосна станція (п/п Олександр Бочковський);
- дрова (6м) (ДП «Олевське лісове господарство»);
- дрова (6 м) Олевський лісгосп АПК;
- дрова (6 м) Олевський лісгосп АПК.

Як бачимо, є, за що поборотися, вірніше вигравати. Список виграшів стає більшим з кожним днем. Про речі, які ще будуть надаватися для розіграшу, ми й надалі будемо повідомляти додатково. Лотерею можна придбати в бухгалтерії міської ради. З метою запобігання копіювання лотерейних білетів (хакерів у нас багато!!!!), продаватися вони будуть всім бажаючим особисто і з відповідним записом у журналі, де буде зазначено номер лотерейного білета і прізвище того, хто його придбав.
Вартість лотереї – 50 грн.

Грайте і вигравайте!