Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Виконком 28.12.2015
Виконком 28.12.2015
Автор: Content manager   

Члени виконкому розглянули питання про торгівлю на Київській та Привокзальній, міську лазню, відкриття нових об’єктів торгівлі та дитячі майданчики міста

На засіданні виконавчого комітету, який відбувся 28 грудня, були присутні 18 членів виконкому. Не з’явились на виконком Губарець В.О., Панченко О.А., Скумін М.С., Халімончук Д.В., Хоречко Л.В., Штурба Т.Л., Станко С.І. та Пилипчук В.І.

Першим розглянули питання органу опіки та піклування про постановку на облік сім'ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Відповідно до заяв та наданих документів громадянам міста виділено 4 тисячі гривень матеріальної допомоги на лікування. В Олевську з’являться нові МАФи для провадження підприємницької діяльності: новий магазин із зупинкою з’явиться за адресою Володимирська 2А (біля приміщення міської ради). Користуючись нагодою, члени виконкому звернулись до начальника відділу містобудування та архітектури Пятницького В.Б. з проханням контролювати що і як будують, щоб «не захаращувати місто тимчасовими спорудами, які псують обличчя міста», для прикладу навели вулицю Промислову.

Питання про дозвіл на роздрібну торгівлю з лотків на Київській та Привокзальній викликало дискусію. 23 підприємці, які реалізують овочі, фрукти, інше звернулись з проханням продовжити термін для провадження торгівлі, що і затвердили своїм рішенням терміном на 6 місяців. Прозвучала пропозиція демонтувати торгові прилавки на Київській, які займають частину тротуару, для торгівлі молочними продуктами є павільйон. Міський голова висловився проти таких радикальних рішень та звернувся до члена виконкому, директора ринку Розе О.Р. з пропозицією «перенести» місця продажу на територію ринку.

Власник піцерії, яку нещодавно відкрили в орендованому приміщенні районної друкарні, не може отримати дозвіл від ОП теплових мереж на підключення до системи водопостачання. Це стало предметом ще однієї дискусії. Відсутність водопостачання не стало причиною відмови у відкритті закладу, власнику дали можливість вирішувати це питання паралельно з роботою.

Депутат міської ради Шибецький В.П. звернувся з листом до членів виконавчого комітету з пропозицією як громадянин взяти на себе відповідальність на громадських засадах обслуговування та ремонт дитячих гральних майданчиків міста на вулицях Заводській, Промисловій, 40 років Перемоги, Ковпака, Володимирській, Набережній, Бульварі воїнів-афганців та парку імені Гагаріна та отримав дозвіл. Всім відомий факт, що він організував будівництво багатьох майданчиків в місті. Ініціатива зробити новорічне оформлення гральних майданчиків теж належить Василю Прокоповичу. Підтримали та допомогли в цьому депутати міської ради 7 скликання Кравченко М.К., Шапіро Г.А., Шапіро Є.Г., Русин  Ю.Г., Жавіно В.І., Миніч А.М., депутати райради 7 скликання Харченко М.А., Черних І.В.,  депутат 6 скликання, підприємець Харченко А.М., міська рада, ПП «Будпослуги-1», ГО «Щит Полісся», приватні підприємці Торгонський М.М., Дубченко Є.Є.,  Гарбовський В.М., Кльоц Є.Д., Кльоц М.Д. На засіданні виконавчого комітету, міський голова Олег Омельчук наголосив, що в бюджеті на 2016 рік на утримання та будівництво дитячих майданчиків заплановано 70 тис. грн.

Комісійне обстеження виконання умов оренди майнового комплексу лазні та надання послуг  приватним підприємством «ЛЕВ» теж викликало більше запитань, ніж відповідей. Перевірка утримання лазні показала, що територія захаращена, вона в порослях та чагарниках, відсутній туалет для відвідувачів, пошкоджена плитка, в душових кабінах трухляві двері, дезінфекція приміщень та ємкостей не здійснюється, санітарний журнал відсутній та ін. Як висновок – лазня потребує капітального ремонту. Приміщення орендується за близько 1000 гривень в рік, відвідувачів, можна припустити, небагато, але від умов договору це не звільняє. Члени виконкому дали орендарю термін, за який він повинен зробити поточний ремонт та привести до ладу територію. 

Члени виконкому надали дозвіл на розміщення в Олевську комунікацій для швидкісного інтернету.