Головна Новини Олевська міська рада Різдвяна казка від краєзнавчого музею
Різдвяна казка від краєзнавчого музею
Час новорічних свят – це час чарівної доброї казки, Різдво посідає в ньому особливе місце. Всі люди святкують народження Ісуса Христа, прославляють його колядками та віншуваннями.
Діти – особливий слухач, вони не завжди розуміють суті свят. Захід під назвою  «Різдвяна казка», які влаштували для вихованців дитячого садочка №10 «Струмочок» працівники музею, був організований з метою зберегти та передавати культуру і звичаї поколінням маленьких олевчан.
В гарно вбраному новорічному залі з музейними експонатами та різдвяною ялинкою діти-актори для дітей-слухачів розіграли театралізовану виставу. Знайомі всім лісові звірі та ангел небесний розповідали поважній старенькій пані що ж то таке Різдво та яких звичаїв дотримуються на це християнське свято. Діти мали змогу здійснити цікаву і пізнавальну подорож у минуле, дізнатись про традиції святкування Різдва, його історію та поринути в атмосферу новорічно-різдвяної казки.
Діти почули і колядки, і віншування та й самі гарно колядували. А головне, вони мали змогу зрозуміти що, Різдво Христове – це не лише колядки за гроші, це не лише гості та розваги, а Різдво – це наша згадка про появу Христа, Спасителя світу.
З Різдвом Христовим!

Директор Олевського