Головна Новини Олевська міська рада В Олевську пройшов 6-й районний фестиваль колядок , щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка»
Понад 100 років українська колядка сповіщає християн усіх обрядів на всіх континентах про Різдво Христове. Кращі майстри хорового мистецтва зібралися в Районному будинку культури на гала-концерт 6-го районного фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка», щоб заспівати
 найкращі різдвяні піснеспіви олевчанам та гостям міста. В день різдвяних пісень в залі завжди людно. У ньому активно беруть участь самодіяльні колективи сільських Будинків культури та колективи, які пройшли відбірко вий тур. Всі вони роблять всій внесок у відродження духовних традицій українського православ’я. З кожним роком представляють нові зразки та варіації різдвяних пісень, які виконують професійні та аматорські, дитячі та дорослі колективи. Як колись східні мудреці, вони розповідають світові про народження Спасителя. Українська музика завжди сприймається із задоволенням, проте українські колядки - це окрема гордість. «Три свята в гості», «Віфлеємська новина», «Нова радість стала» - їх співають з покоління в покоління, і кожного разу вони звучать наче вперше.
Цьогорічний олевський фестиваль відзначився представленням нових автентичних колядок і щедрівок із залученням національного одягу, демонстрацією традиційних зразків українського вертепу.
Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами.
Переможців нагороджено дипломами:
Номінація «Вертепи»
І місце – колектив дитячого садочка № 19 «Сонечко»
Номінація «Колядки та щедрівки» (діти)
І місце – сімейний дует у складі Дарини та Данііла Дідусів
ІІ місце – дитячий вокальний ансамбль «Яскулечка» Олевської  районної спілки поляків
ІІІ місце – дитячий вокальний ансамбль РБК «Посмішка»
Номінація «Колядки та щедрівки» (дорослі)
І місце – жіночий вокальний ансамбль Олевської  районної спілки поляків «Лілея»
ІІ місце – жіночий вокальний ансамбль «Кумоньки» клубу с. Сущани
ІІІ місце – жіночий вокальний ансамбль «Калина» будинку культури с. Кишин
 Всі інші учасники отримали дипломи за участь.
Спонсори заходу:
Депутати Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук та Сергій Крамаренко, П/П Сергій Ничипорчук та Леонід Хомутовський, Микола Кравченко (ШБУ 42).
Запрошений на концерт заступник міського голови В.В. Колбасюк від імені міської ради привітав з новорічно-різдвяними святами та нагородив грамотою міської ради колектив дитячого садочку «Сонечко» за 1 місце в номінації «вертеп».
Гості фестивалю сподіваються, що традиція проведення концерту «Різдвяна зірка» буде і надалі примножуватися у створенні нових творчих колективів, нових творчих здобутків духовної пісні і даруватиме олевчанам святковий настрій.