Головна Новини Олевська міська рада Прийом пропозицій до генерального плану міста Олевськ
Прийом пропозицій до генерального плану міста Олевськ

На замовлення Олевської міської ради, Державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» м. Київ розроблено Генеральний план м. Олевськ.

На виконання вимог ст. 21ЗУ«Про регулювання містобудівної діяльності»сільські,  селищні,  міські ради та їх виконавчі органи зобов'язані забезпечити оприлюднення   проектів   містобудівної   документації  на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості, Олевська міська рада приймає пропозиції до проекту генерального плану м. Олевськ з 18.01.2016р. по 09.02.2016р.

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції подаються   громадянами   у   письмовому  вигляді  із  зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим підписом  і  повинні  містити обґрунтування  з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту генерального плану підлягають реєстрації.

Інформацію  про  мету,  склад   та   зміст   містобудівної документації, основні  техніко-економічні  показники та План існуючого використання території (опорний план), Генеральний план (основне креслення) розміщені на сайті Олевської міської ради http://olevsk-rada.gov.ua.

Перелік графічних матеріалів генерального плану, які розміщені на другому поверсі міської ради:

1. План існуючого використання території (опорний план).

2. Генеральний план основне креслення.

3. Схема існуючих планувальних обмежень території.

4. Схема проектних планувальних обмежень території.

5. Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору (газопостачання та теплопостачання).

6. Схема електричних мереж.

7. Схема мереж та споруд господарчо-питного водопроводу, побутової та дощової каналізації.

8. Схема вулично-дорожньої мережі.

9. Схема інженерної підготовки та захисту території.

Начальник відділу містобудування та архітектури

Олевської міської ради

В.Б. Пятницький