Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Новорічна ярмарка від учнів шкіл Олевська
Новорічна ярмарка від учнів шкіл Олевська

Люди звикли, що ярмарка – це торги , але Олевськ може і вміє дивувати. Цього разу і року учні загальноосвітніх шкіл міста вирішили не обтяжувати кишені олевчан, було що не тільки купити, а і на що подивитися. Вони

влаштували ярмарок пісень, танців, конкурсів, розваг абсолютно безкоштовно. Все це можна було побачити з 28 по 30 грудня біля приміщення райдержадміністрації. Ініціатор та спонсор свята Олевська міська рада. Музичний супровід здійснював директор ЦХЕТУМу Талах О.І. Інтерпретація передноворічної веселої дитячої революції запам’ятається надовго. Перший день ярмарки, 28 січня, готували учні ЗОШ №3, директора школи Бабич Р.Ф. теж забрали в танок, лише встигла жартома сказати «Я ще під адміністрацією на танцювала». Що ж Раїса Федорівна все буває вперше, особливо коли приймається бюджет району. Насправді, вона завжди і у всьому підтримує своїх учнів. 29 січня ярмаркували учні школи №2, а 30 – учні Олевської гімназії.

Веселощів вистачало, вірші Діду Морозу розказували, подарунки отримували. Міський голова Олег Омельчук, навіть, купив ялиночку з іграшками в учнів гімназії. Всі учасники отримали подарунки від міської ради, які вручали секретар міської ради Біленець Н.І. та заступник міського голови Бідюк В.В.

Гімназія

ЗОШ №2