Головна Новини Олевська міська рада в Олевську вітають дітей напередодні Святого Миколая
в Олевську вітають дітей напередодні Святого Миколая

Всі листи до резиденції Святого Миколая вже написані, в цю ніч він творитиме чудеса, кладучи під подушки подарунки. А чудес, подарунків і свят ніколи багато не буває! Цей рік не став виключенням і спільно з Центром творчості влаштували свято Миколая Чудотворця для дітей-інвалідів, сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та переселенців. 660 подарунків для них приготував Народний депутат України Володимир Арешонков.

Напередодні Свята Миколая міський голова Олег Омельчук та секретар міської ради Наталія Біленець відвідали дитяче та хірургічне відділення Олевської ЦРЛ, де перебувають діти на стаціонарному лікуванні та вручили подарунки. Маленькі пацієнти були раді, що і в їх лікарняні палати завітало свято. Отож, побажаємо швидкого одужання та зустріти Новий рік вдома.

Підтримку різдвяно-новорічних свят організували підприємці міста  Анатолій Савченко, Анатолій Кривой, Кооперативний ринок, Володимир Тимощук, Ольга Подкосова та Михайло Торгонський в сумі 3500 гривень.

На цьому святкові заходи не закінчуються, 19 грудня о 15.00 в РБК відбудеться святкова вистава. О 16.30 год. запрошуємо всіх бажаючих на урочисте відкриття новорічної ялинки.