Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада 2 сесія Олевської міської ради VII скликання
2 сесія Олевської міської ради VII скликання
Автор: Content manager   

Депутати міськради розглянули звернення про законність встановлення тимчасових споруд в Олевську, ремонт вулиць, встановлення пам’ятника Тарасу Бульбі-Боровцю та отримали депутатські посвідчення

Друга сесія міської ради відбулась 11 грудня 2015 року. Участь в засіданні взяли 20 депутатів із 26. Були відсутні Бочковський В.Б., Гур’єва Є.А., Євдокимов С.М., Єгоров С.О., Козловець О.М. та Коц В.В. На порядок денний було винесено 13 проектів рішень, більшість склали бюджетні та земельні питання.

Першочергово затвердили Регламент в остаточній редакції та затвердили на посаду заступника міського голови Бідюка В.В. Прийняли ряд змін до бюджету, розглянули та затвердили земельні питання.

Депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією про включення до «Державної цільової програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» відзначення 75-ї річниці Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ»  21 серпня 2015 року. Дане звернення попередньо надійшло на адресу міської ради від депутата-свободівця Юрія Ковалінського. Він озвучив, що непогано було б встановити достойний пам’ятник або бюст біля РБК, на місці колишнього пам’ятника Леніну. На що депутати відповіли, що до цього треба підійти виважено та порадитися з громадою. А тим часом на сайті партії Свобода Юрій Ковалінський ще 3 грудня прокоментував дане звернення: "Тарас Бульба-Боровець – постать, про яку досі не знає більшість українських громадян. А тим часом саме з ним пов'язаний важливий період відбудови Української держави. Задля цієї справи Тарас Бульба-Боровець поклав все своє свідоме життя, тому він принаймні вартий окремого і шанованого місця на пантеоні борців за волю України, як і багато инших українських діячів, які досі, на жаль, лишаються або напівзабутими, або забутими зовсім".

Депутати від фракції БПП «Солідарність» озвучили запит про законність встановлення тимчасових споруд по вул. Київській, Свято-Миколаївській та інших.

Депутат міської ради Тарасевич Н.М. оголосила звернення про ремонт доріг біля ЗОШ №2 (Шкільної та Покальчука), де вона працює заступником директора. Грейдерування і підсипання вирішує проблему ненадовго, тому запит більше стосувався капітального ремонту.

Обговорили депутати і лист голови Олевського районного відділу Спілки поляків України Діни Халімончук про надання фінансової допомоги, близько 3 тис. грн., на поїздку дітей до міста Коростень. Міський голова відповів, що громадським організаціям, які показують результат потрібно допомагати.

Присутнім депутатам міський голова Олег Омельчук вручив депутатські посвідчення. Це передбачено ст.9 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад». Зовнішньо документ являє собою пластикову картку, за розмірами схожу на банківську. Виглядає досить привабливо, а головне зручно.