Народні обранці 7 скликання Олевської районної ради б’ють рекорди виборчого процесу, втретє не змогли обрати голову. Учора, 14 грудня, відбулося сесійне засідання Олевської районної ради, на якому вже втретє таємне голосування не дало позитивного результату. На посаду висунули
кандидатури Олександра Ковальчука від НДП та Валерія Повара від БПП «Солідарність» (на першому пленарному «змагалися» Олександр Ковальчук та Леонід Хомутовський від радикалів). До речі, Валерій Повар балотувався на міського голову, але за результатами голосування зайняв 3 місце. Вирішив спробувати очолити район. Ковальчук О.С. з трибуни заявив, що обере собі в заступники Ушка В.І. Подивитись на історичний момент обрання голови районної ради прийшов міський голова Омельчук О.В., депутати міськради Демкович П.Т., Троян В.П., Коц В.В., Жавіно В.І. та Борисюк А.О. Та й для преси це новина для першої шпальти.
Голосування проходило в такому режимі (його проводили двічі).
Дубль №1
«За» Ковальчука О.С. – 16
«За» Повара В.П. – 16
2 - проти
Дубль №2
«За» Ковальчука О.С. – 15
«За» Повара В.П. – 17
1 – не голосував
1 – проти
Голова РДА Невмержицький В.І. звернувся до депутатів з словами бути мудрими, нарешті вибрати нейтральну особу, «щоб в області не сміялись» з виборів в Олевську. Головуючий тимчасової Президії Черних І.В. охарактеризував роботу попередньої ради словами «працювали на автопілотє», ми повинні краще. Фіц З.Р., з характерною йому голосовою подачею, заявив, якщо Олевщині потрібен гарний менеджер та управлінець, тому він готовий стати головою райради.
Якщо зазвичай перший «блин комом», то складається враження, що новоспеченим депутатам райради політична кухня не по зубам. Результати голосування напряму свідчать про відсутність домовленостей та довіри. Кулуарні та підкилимні інтриги беруть гору. Загалом «працювали» депутати з 11.00 до 15.30. Радувати своїх виборців роботою вони не спішать, а бюджетний рік майже закінчився. Зосередили всі сили на посаді, а новий регламент та склад комісій не затвердили, тому це першочергово винесуть на засідання наступної сесії.
|