Головна Новини Олевська міська рада Усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу

День ліквідатора

Усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

з Днем вшанування їхнього подвигу

Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

Низько схиляю голову перед усіма, які 29 років тому пішли в боротьбу з ядерним вогнем, тим, хто працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю здоров'я, благополуччя та довгих років життя!

З повагою,

міський голова Олег Омельчук