Головна Новини Олевська міська рада День Збройних Сил України
День Збройних Сил України

День Збройних Сил України в Олевську святкували напередодні, 4 грудня. Переломним моментом в історії сучасних Збройних Сил стали минулорічні події: агресія Росії, анексія Криму, окупація частини Донбасу. Попри тотальну руїну в армії, зради, втрати, шалений тиск і підступність ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність Батьківщини й захистити власний народ від агресора. Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил, і чоловіки Олевщини поповняють ряди патріотів та захисників. Новообраний депутат міськради 7 скликання Бочковський В’ячеслав Борисович теж наразі служить в ЗСУ.

На жаль, для шести сімей це свято пройшло без своїх чоловіка, сина, брата, батька – Сергія Ярошенка, Олександра Ковальчука, Сергія Шепетька, Миколи Гайчені, Петра Шибецького та В’ячеслава Уткіна. Їх в цей день вітали особливо, хвилиною мовчання. Завдяки їм майорить синьо-жовтий прапор свободи у нашій державі. Багато зустрічатиме цей день на лінію вогню. Нехай «Новини» порадують миром і їх, і нас.

Міський голова Олег Омельчук цього дня був відсутній у справах, церемонію нагородження та привітання 28 військовослужбовців Олевська грошовими «подарунками» провів його заступник Колбасюк В.В. Разом з ним на сцені заступник голови РДА Белан Н.Д. та військовий комісар Венгловський В.Г. За вагомий внесок у справу зміцнення бойової та матеріальної бази 54-ї окремої механізованої бригади та підтримки в боротьбі за незалежність та суверенітет України від командира військової частини м.Артемівськ нагородили підприємців міста Дубченка Є.Є., Савченка А.Ф. та Козловець В.М.

Через об’єктив фотокамери намагались передати святкову атмосферу. Її для присутніх створили артисти РБК, юні таланти ЦХЕТУМу та танцювальний колектив «Модерн».

Прикметно, що День Збройних Сил України відзначається наступного дня після Дня волонтерів. Сьогодні саме завдяки їм – волонтерам і військовим, гартується нова українська армія та пишеться її нова історія.Немає сумніву в тому, що ми здолаємо всі труднощі, відстоїмо територіальну цілісність нашої держави та відновимо мир, порядок і спокій в Україні.