Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради
Сесія міської ради
Автор: Content manager   

Сесія міської ради. Депутати затвердили склад виконкому, закріпили себе за виборчими округами, передали на баланс «району» садочки міста та готові створити Програму безпеки Олевська.

27 листопада під головуванням міського голови Олега Омельчука пройшло друге пленарне засідання I сесії Олевської міської ради VII скликання. Із 26 депутатів на засідання з’явилось 23, були відсутні В’ячеслав Бочковський  (наразі в ЗСУ), Сергій Єгоров та Олександр Козловець. На порядок денний було винесено 14 проектів рішень.

Під час засідання депутати обговорили та затвердили Регламент міської ради – документ, який встановлює порядок роботи, основні правила та процедури ради. Рішенням міської ради затверджено Положення про постійні комісії, згідно якого їх буде 5: комісія з питань планування, бюджету і комунальної власності; комісія з питань земельних відносин; комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, архітектури, екології та транспорту; комісія з соціальних та гуманітарних питань; комісія з питань регламенту, депутатської діяльності й етики, законності, охорони громадського порядку та надзвичайних ситуацій. Про персональний склад комісій див. на ст.3. Дискусію викликав проект рішення про затвердження складу виконавчого комітету у кількості 26 осіб. «Якісний» склад виконкому погодили не всі, що проявилось у голосуванні: «за» проголосувало 16, «проти» – 4 та «утримались» – 3.

Розглянули питання про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами. В більшості кожен округ має свого депутата, виключенням стали округи №2 і №3, які «обслуговуватиме» депутат Шапіро Г.А., округи №8 і №13 – депутат Євдокимов С.М. та округи №21 і №23 – депутат Власенко М.А. Натомість «пощастило» мати двох депутатів округу №16 — Миніч А.М та Халімончук Ю.В., округу №17 – Саковець Л.В. та Троян В.М. та округ №22 — Бочковський В.Б та Самойленко В.І.

Згідно рішення Про преміювання та встановлення надбавок до посадового окладу міському голові, заступникам ради, заробітна плата міського голови становитиме 5600 гривень. Депутати проголосували за введення в ДНЗ № 1 «Зірочка» 0,5 ставки методиста та ДНЗ № 19 «Сонечко» 0,5 ставки методиста та 0,5 ставки психолога.

Керуючись ст.ст.  26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 89 Бюджетного Кодексу України, ст. 20 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, постановою КМУ № 786 від 04.10.1995 року « Про методику розрахунку орендної плати за державне майно»,  депутати одноголосно проголосували за рішення про передачу із комунальної власності Олевської територіальної громади у власність територіальних громад сіл, селищ та міста Олевського району п’яти садочків міста.  Майнові комплекси ДНЗ передали в користування на умовах оренди за 1 гривню в рік. Як вплине дане рішення на дошкільні установи  покаже час, про наслідки або результати інформуватимемо на сторінках сайту міської ради та бюлетеня «Новини Олевська».

Розгляд «земельних» питань новостворена комісія з питань земельних відносин вирішила перенести на наступне засідання. Член комісії Володимир Коц аргументував це необхідністю вивчити дані питання, так як вбачає порушення при прийнятті рішення про вилучення земельних ділянок депутатами 6 скликання. Скасували розпорядження міського голови 6 скликання Анатолія Повара, яким було передано комп’ютер ОП Теплових мереж.

Не менш важливим стало питання, яке вніс у порядок денний депутат від №1 округу Євген Шапіро, про безпеку міста. За його словами, є люди, які згодні профінансувати систему відеоспостереження в місті. Подібний проект під назвою «Безпечне місто» реалізовують в обласному центрі, Житомирі. На території міста встановлено 29 відеокамер з централізованим пунктом управління, завдяки чому в онлайн-режимі можна спостерігати за тим, що відбувається у тій чи іншій частині міста.