Головна Новини Олевська міська рада ПРИВІТАННЯ
ПРИВІТАННЯ

Вітаю з професійним святом працівників прокуратури Олевська!

Висловлюю впевненість, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури помножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, громадського миру та спокою, зміцненню законності та правопорядку, надійному захисту суспільства та громадян від злочинності та беззаконня, дотриманню прав та свобод людини.

За кожною справою –кримінальною, цивільною, адміністративною –стоїть людина, яка, звертаючись в органи прокуратури, вірить у справедливе, законне вирішення їїпроблеми.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Олевська, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.Бажаю вам щастя, здоров'я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я закону.

З повагою,

міський голова Омельчук О.В.