Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Біографія
Біографія
Автор: Content manager   

ОМЕЛЬЧУК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 15 червня 1969 року в м. Олевськ Житомирської області. Громадянин України, одружений, мас двох дітей, не судимий.

Після закінчення Олевської середньої школи №1 (1986 р.) вступив до Житомирського будівельного технікуму на факультет «Промислове та цивільне будівництво» по спеціальності «Технік-будівельник». З 1987 по 1989 рр. був призваний і відслужив у лавах Радянської Армії. Після служби продовжив навчання в технікумі, який закінчив у 1991 р., здобувши спеціальність техніка - будівельника.

Свою трудову діяльність розпочав у 1991 р. на посаді майстра-будівельника малого підприємства «Азалія», де пропрацював до 1993 р. Потім, на такій же посаді, майстра – будівельника,  трудився в Олевській СПМК-7 з 1993-го 1996 рік. Надалі продовжив свою трудову діяльність (спершу майстром-будівельником, а згодом – виконробом в Олевській ПМК-12 – з 1996-го по 2002-й роки.

З 2003-го року О.В Омельчук – приватний підприємець по наданню послуг з будівництва, а з 2005-го року і по теперішній час – директор ПП «Будпослуги № 1», яке вже понад 10 років здійснює будівництво та капітальні ремонти об'єктів (школи, дитячі садочки, будинки культури, клуби, ФАПи, заклади торгівлі) в межах району та області. В різні періоди свого функціонування підприємство забезпечує роботою від 30-ти до 120-ти робітників відповідної кваліфікації.

З 2007-го року тут також паралельно почала діяти служба по вивезенню з вулиць Олевська твердих побутових відходів – ДП «Будпослуги № 2». А в 2010-му відкрито їдальню «Поліська кухня» (з магазином продовольчих товарів) де, окрім ритуальних обідів (цим видом послуг нині користуються не тільки олевчани, а й жителі ряду сіл району), готується і реалізовується щодня 50 комплексних обідів для всіх бажаючих. А з 2014 р. другий поверх торговельно-харчувального комплексу запропонував людям ще один вид послуг – тут відкрито готель «12 місяців».

ОМЕЛЬЧУК Олег Васильович на даний час (продовжуючи навчання без відриву від виробництва в Київському інституті бізнесу та технологій) є не тільки кваліфікованим, умілим спеціалістом своєї справи, а ще має певний, визначений, сформований життєвим досвідом, цілком усталений світогляд і політичні переконання. Під час революційного Майдану (2013-2014 рр.) був одним з координаторів боротьби з тогочасним злочинним режимом і з тих пір є незмінним членом Всеукраїнського об'єднання «Майдан». Має безпосереднє відношення до волонтерського руху, є координатором громадської ініціативи підтримки Збройних Сил України та Олевського райвійськкомату. Має багаторічний досвід благодійництва: брав безпосередню участь та організовував будівництво Свято-Іовського храму в Олевську та храму в ім'я Святителя Миколая в с. Кам'янка, надавав допомогу в реконструкції Свято-Миколаївської православної церкви.

Життєва позиція О.В. Омельчука виражається, зокрема, бажанням розвивати і вдосконалювати такі особисті якості як креативність, рішучість, організаторські здібності (неодноразово підтверджені практичною роботою), порядність, відповідальність, цілеспрямованість, вміння працювати в команді. А мотивація його наміру продиктована прагненням забезпечити дотримання прав і свобод кожного громадянина, змінити систему державного управління в Україні, поклавши в основу Європейські цінності і стандарти, надаючи особливу увагу розвитку місцевого самоврядування з наданням максимальних законодавчих та фінансових можливостей кожній громаді вирішувати всі питання своєї діяльності. О.В.Омельчук має не тільки цілком сформоване бачення найболючіших проблем жителів міста, а й першочергових шляхів їх вирішення в тісній співпраці з громадою.