Головна Новини Олевська міська рада Свято урожаю в Церкві Християн Віри Євангельської разом зі шведами та міським головою Поваром А.В.

Свято урожаю або День жатви відоме нам з американських фільмів зі сценами про День подяки.

В інтернеті це свято описане наступним чином. «Свято Жнив - це день подяки Богу! Подяки за черговий врожай, подяки за мир у сім'ях, подяки за дітей, за любов і милість Бога до нас ... Кожної осені християни святкують це свято, коли вони дякують Богові за плоди, які Він дав їм».

Святкували його і в Олевську, 15 листопада, разом із друзями зі Швеції, які завітали до Олевська та міським головою Поваром А.В. До речі, це гарний приклад, коли міський голова відвідує свята всіх релігійних общин, які відвідують олевчани.

Осінь – пора жнив, в цю пору можна оцінити як людина працювала весь рік. Тут головною є моральна істина, яку ми любимо наводити в приклад «Що посіяв, те й пожнеш». Це стосується не лише сад-огород, а й дітей, вчинків, справ.