Головна Новини Олевська міська рада Форум місцевої демократії «Формуємо спроможні громади», 5-6 листопада 2015 року
Форум місцевої демократії «Формуємо спроможні громади», 5-6 листопада 2015 року

5-6 листопада 2015 року відбудеться форум місцевої демократії «Формуємо спроможні громади» з метою консолідувати  зусилля органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, органів державної влади, програм міжнародної технічної допомоги та експертного середовища для підтримки  об’єднаних громад в формуванні їх спроможності та сприяти подальшому процесу об’єднання громад.

Перед малими містами стоять сьогодні серйозні виклики не лише реалізації процесу об’єднання, а й формування дієздатних територіальних громад. Малі міста потребують консультативної, методичної та навчальної підтримки в формуванні організаційно-адміністративної, фінансової, економічної основи об’єднаних громад та розвитку їх потенціалу.

Партнерами проведення форуму є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування.

Місце проведення форуму: м. Київ, Столичне шосе, 103, готель Ramada Encore.

Реєстрація учасників:  5 листопада з 10:00.

Початок заходу об 11.00.

Проект програми Форуму