Травень

Головна Новини Олевська міська рада Заплановані капітальні ремонти доріг Олевська завершено
Заплановані капітальні ремонти доріг Олевська завершено

Підрядна організація ТзОВ «БМК «М-БУД» реалізувала в Олевську 7 проектів по капітальному ремонту вулиць під бруківку:

1.     Капітальний ремонт вулиці Інтернаціональної

2.     Капітальний ремонт вул.Грабчака

3.     Капітальний ремонт проїздів по вул. О.Опанасюка та вул. 20-річчя незалежності

4.     Капітальний ремонт вул. Іскра та проїзду по вул.Зарічній

5.     Капітальний ремонт Соборної площі

6.     Благоустрій прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул.Свято-Миколаївській,31

7.Капітальний ремонт вулиць Коростенська, Жовтнева та перехрестя вул. Гетьмана Виговського

При капітальному ремонті використовували матеріали та тротуарну плитку фірми «Юнігран» з використанням сучасних технологій. До кінця року планують завершити ще два проекти по благоустрою подвір’я дитячого садочку №2 «Малятко» та прибудинкової території п'ятиповерхівки по вул.Івана Франка (центр міста).